موضوع بحث

دکتر روانشناس خوب

29035 بازدید | 72 پست
سلام دوستهای خوبم .میشه یک دکتر خوب روانشناس به من معرفی کنید ...ممنون
1396/01/22
|
22:49
کیانوش هاشمیان استاد ما بود واقعا عالیه
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******

فروش ویژه پوشاک و کفش مردانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: mds-15

http://davary.com/psychology/tehran_psychologists_and_counselling_centers.aspx
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******

نام مدیر:

کیانوش هاشمیان

تلفن:

۲۶۲۰۴۰۱۷

آدرس:

تهران - منطقه ۱ - ولی عصر - خ. مقدس اردبیلی (زعفرانیه) - پ. ۱۰۰ - ط. چهارم
۱۹۸۶۷ :پ.ک

شغل:

روان شناسی و مشاوره - روان درمانی و/یا مشاوره بالینی

http://www.ketabeavval.ir/directory/0851827.aspx?c=29&s=r&stw=33

دوستان عزیز mandana- cieli -شهلا -حمیدرضا خواهش می کنم از تالار گفتمان برای تبلیغ استفاده نکنید .اجازه دهید افراد صرفا تجربیات خودر اعنوان کنند . راستش دنبال روانشناس اگاه برای کودم می گشتم بس که نام شما را در همه تالار ها دیدم پشیمان شده . اینکار شما صرفا باعث عدم اعتماد به این افراد است حتی اگر پزشکان خوبی باشند
دوستان اگر رفتیدپیش دکتر کیانوش هاشمیان که پیشنهاد می کنم نرید کلا..... حواستون باشه که هر دقیقه بیشتر بمونید و اگر حتی صرف سلام و خداحافظی و احوالپرسی و تشکر کنید براتون پول میفته در حالیکه دوساعت منتظر می شینید برای این نیم ساعت تا نوبتتون شه و این واقعا منصفانه نیست. در ضمن اینو بهتون نمی گن ولی وقتی 5 دقیقه هم بیشتر بمونید 20-30 تومن اضافه باید بدید یهو می زنه به 100 تومن. در کل راضی نبودم.
من خانم دکتر عرب پور رو معرفی می کنم بهتون روان شناس بالینین. خودم مراجعشون بودم. ینی اول خواهرم مراجع ایشون بود. اون پانیک داشت. پانیک ینی حمله ی اضطرابی. اون 6 سال خودش و دیگران رو بیچاره کرده بود. خانم دکتر عرب پور درمانش کرد. البته 7 ماه ظول کشید تقزیبا و بعدش منم به خاطر افسردگیم رفتم پیششون. ما همیشه دعاشون می کنیم. قبلا محل کارشون نزدیک پارک ساعی بود. الان خودشون یه مرکز زدن توی سعادت آباد. اگه رفتین و نتیجه گرفتین منم دعا کنین. آدرس: سعادت آباد. سرو غربی (بین چهار راه سرو و میدان کتاب)، جنب بانک تجارت، پلاک 76، طبقه 6 تلفن:22367021 22367012