2737
2734

با خوارشوهرم قهرم ۱۶ سالشه شوهرم همش طرفداریشو میکرد میگفت به اون گفتم چرا با تو حرف نمیزنه گفته ازش میترسم نکنه چیزی بگم بدترشه و فلان دیروز بعد یه ماه به اصرار شوهرم رفتم خونه مادرشوهرم همون جا خواهر شوهرم رفت تو اتاق۲۰ دقیقه نشستم به یه بهونه بلند شدم اومدم خونمون نمیدونم شوهرم اونو سرزنش کرد یا نه نمیدونم باید به شوهرم چی بگم یا کلا سکوت کنم خوبه؟ 

کلا سکوت کن 

اخه کار بدی نکردی 

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تورو خدا محتاج دعا تون هستم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😭

دعا کنید مشکل شوهرم حل بشه و ب سلامتی بیاد پیشم 🙏🏻😭

تورخدا دعا کنید پس فردا بیاد همه چی مون به پس فردا بستس محتاج دعا تون هستم 

مشکلمون حل بشه سر نمازام دعاتون میکنم🙏🏻😭

میشه با دلای مهربونتون دعام کنید اخع شنیدم دعاهای دل مهربون میگیره🙏🏻😭😔

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2738

باهاش دربیوفتی بچه بودن خودتو ثابت کردی 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
بگو دل درددارم حال ندارم 

نمیشه میفهمه بعد دوست دارم تو خونه خودم شاد باشم فیلم ببینمو خوراکی بخورم اگه بگم دلم درد میکنه که کلا دیگه چیزی نباید بخورم و ساکت باید بیفتم یه گوشه😂😂😂

شب یلدا بازم مجبورم میکنه بریم اونجا من دوست ندارم چکار کنم چی بگم که خودش بگه نریم

مادرشوهر داری ؟خواهرشوهر یا جاری داری؟ با همونا صحبت کن .به نظرم تو خانومی کن باهاش معمولی باش. 

توی اتاقش رفت تو چرا نرفتی اتاقش؟ 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
نمیشه میفهمه بعد دوست دارم تو خونه خودم شاد باشم فیلم ببینمو خوراکی بخورم اگه بگم دلم درد میکنه که ک ...

خوب ارایش کن لباس مجلسی بپوش بگو میخوام برقصم راحت باشم نمیام هیچ جا 

مادرشوهر داری ؟خواهرشوهر یا جاری داری؟ با همونا صحبت کن .به نظرم تو خانومی کن باهاش معمولی باش.  ...

خیلی پرو انگار کی هست اون بین منو شوهرم دعوا انداخت اون قهر کرده خیال داره بگم خوب کردی فدات بشم

2706