2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون متولد ۲۰ اردیبهشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 27 پست
چه خصوصیاتی داره

خیلی مهربون و دلسوزه ، عاشق من و بچمونه ، خیلی سعی داره همه رو راضی نگه داره ولی همیشه کم میاره ، فداکاره و خیلی احساساتی . 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
مرد وفاداریه؟

نه

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اردیبهشتی های اطراف ما همینجورین مرداش اما برعکس گیرشون اومده یعنی دنبال زن زیبا و پولدار و تحصیلکرد ...

عه خب چرا با اونیکه میخواستن ازدواج نکردن☹

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
خیلی مهربون و دلسوزه ، عاشق من و بچمونه ، خیلی سعی داره همه رو راضی نگه داره ولی همیشه کم میاره ، فد ...

عه چه خوووب🤩

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
2731
خب رو اونا همش ایراد گذاشتن و برای اونا ناز کردن  و فاز ناله کردن برداشتن  در اخر اینجوری ...

ای بابا حقشونه😂

من خودم 24اردیبهشتم

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
2738
دقیقا با خصوصیات شوهر عمه من ک متولد ۲۰ اردیبهشته میخوره 😐😂😂

واقعا🤭 عمت پولدار و خوشگله؟

من متولد 21 اردیبهشت هستم .

ویژگی هایی که نوشتم رو دارید؟

فکر نکنم ولی خیلی دلسوز هستم .

عه . این پسره که من دوسش دارم خیلی بچه و حیوونا و.. رو دوست داره فقط منو دوست نداره☹البته هنوز نمیشناسه منو😅