2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون متولد ۲۰ اردیبهشته؟

219 بازدید | 27 پست

این خصوصیات راجبش صدق میکنه؟

(۱) معمولاً با زنی ثروتمندتر از خودتان ازدواج می‌کنید. (۲) به همسر و بچه‌های خود به شدت عشق می‌ورزید و نهایت تلاش خود را برای راضی کردن آنها به کار می‌گیرید. (۳) همسرتان نیز خود را با شما تطبیق می‌دهد و همین امر باعث کانونی گرم در خانواده و زندگی مشترک توأم با سعادتمندی می‌شود. (۴) اساساً نسبت به دیگران دلسوز هستید. (۵) معمولاً با زنی جذاب و با ظاهری بسیار خوب ازدواج می‌کنید. (۶) اگرچه سعی می‌کنید اشتیاق و شادی را نزد اعضای خانواده حفظ کنید، ولی برآورده ساختن تمامی نیازهای آنها را کاری سخت می‌بینید. (۷) هم به زندگی خانوادگی و هم به فعالیت‌های خارج از منزل علاقمند هستید. (۸) اگرچه تمیزی و پاکیزگی در خانه را دوست دارید، ولی به ندرت خودتان این مسئله را رعایت می‌کنید. (۹) خانه شما تبدیل به مرکز فعالیت‌های اجتماعی می‌شود. (۱۰) با موانع زیادی در زندگی خود مواجه خواهید شد، ولی در نهایت موفق خواهید شد.

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

حدود ۵۰ درصدش راسته

البته ۲۰ ام نیستها😁

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من ۳۱ اردیبهشته قبول نیس ؟!

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2731
تاریخ های دیگه نداری؟

سایت نیک صالحی داره

https://www.niksalehi.com/anvae-talebini/متولدین-20-اردیبهشت-ماه.html

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
2738
شوهر من ۳۱ اردیبهشته قبول نیس ؟!

چه خصوصیاتی داره

حدود ۵۰ درصدش راسته البته ۲۰ ام نیستها😁

عه چندمه؟😅

عه چندمه؟😅

۲۰ وخورده ای

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
این خصوصیت نصف مردای ایرانی ه ربطی به اردیبهشتی بودن نداره😄

😂😂

اردیبهشتی های اطراف ما همینجورین مرداش اما برعکس گیرشون اومده یعنی دنبال زن زیبا و پولدار و تحصیلکرده میرن ولی در نهایت زشت و فقیر و عاری و.. گرفتن  و این قدر پرتوقع هستن و نمک نشناس البته شاید اطراف ما این نخاله ها باشن اطراف شما خوباش باشن 

۲۰ وخورده ای

مرد وفاداریه؟

2706