2726
زن لطافت داره احساسات داره ولی اونقدر از لحاظ عقلی از یه مرد کاملتر و بالغتره که میتونه با همون عق ...

درسته 

ولی تو جامعه ما اگه مردی به زن توهین کنه و زن جوابشو یده ۹۰درصد میگن زنه شان خودشو آورد پایین 

جامعه ما زن ساکت و تو سری خور دوست داره 

زنام برای این که محبوب بشن باید ساکت و حرف گوش کن باشن

درسته  ولی تو جامعه ما اگه مردی به زن توهین کنه و زن جوابشو یده ۹۰درصد میگن زنه شان خودشو آورد ...

اینو قبول دارم و دائما باهاش مواجه شدم

احساسم را به دار آویختم ...منطقم را به گلوله بستم ...لعنت به هر دو که عمری بازیم دادند ...دیگر بس است می خواهم کمی به چشمانم اعتماد کنم.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا شوهرمن همش میگه شما زن خیلی قوی هسید. پریود بارداری زایمان  مریضید سرماخوردید کار خونه میک ...

درواقع همینطوره که ایشون میگه

از نظر علمی جسم زنانه قویتره. اینو سرچ کنین به انگلیسی.

حتی جنین دختر از جنین پسر مقاومتره. نوزاد دختر هم از نوزاد پسر مقاومتره. مرگ و میر اقایون در موارد مختلف متاسفانه از خانمها بیشتر و در سنین پایین تره

2728

مردها زور بازوشون بیشتره که این هم اصلا بی ارزش نیست، اما خب زنها میتونن اینو با هوشمندی جبران کنن

برای همین هم زنها باسیاست تر از مردها هستن چون در طول تاریخ مجبور بودن با زیرکی ضعف بدنی را جبران کنن

مردها زور بازوشون بیشتره که این هم اصلا بی ارزش نیست، اما خب زنها میتونن اینو با هوشمندی جبران کنن ...

میدونی حتی اگه قدرت رزمی هم بلد باشی ولی اونا قوی ترن

در هر حال دنیای امروز دنیای دعوای فیزیکی و غلبه زور نیست، دنیای غلبه پول و قدرت ذهنیه

ایناروداشته باشی قوی هستی لازم نیست زور بازوت بچربه مردها هم خیلیاشون کوچیک و کم زورن نسبت به بقیه مردها، مهم قدرت درونیه

تورو خدا محتاج دعا تون هستم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😭

دعا کنید مشکل شوهرم حل بشه و ب سلامتی بیاد پیشم 🙏🏻😭

تورخدا دعا کنید پس فردا بیاد همه چی مون به پس فردا بستس محتاج دعا تون هستم 

مشکلمون حل بشه سر نمازام دعاتون میکنم🙏🏻😭

میشه با دلای مهربونتون دعام کنید اخع شنیدم دعاهای دل مهربون میگیره🙏🏻😭😔

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:

من كه ميتونم در زندگي خصوصيم از خودم دفاع كنم

اما در اجتماع خير

چون كلا چه زن چه مرد طرفدار مردان

ولي باز تا جايي كه بتونم مقابلشون مي ايستم

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

همین دیشب تاپیک زدن که شوهرم خیانت کرده اونو با بچه شیرخواره انداختم بیرون

خیلی ها گفتم بچه گناه داره

وقتی حاضر نیستن یه بار از بجه دور بشن قضیه همینه و بخاطر همین بچه مجبورن مهریه و ... رو ببخشن درحالیکه اگه بگن بچه رو نمیخواهیم خیلی وقتا مرد دو دستی بچه رو میده زن و از بچه رو فقط بخاطر مهریه بخشیدن استفاده میکنه

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
2706