2726
عنوان

شوهر شما تنها میره پیش رفیقاش؟

274 بازدید | 28 پست

بچه ها شما هرجا بخاید برید دونفری با شوهرتان میرید یا اون پیش دوستاش یا جایی تنها میره گهگاهی؟درستش چیه تو متاهلی؟باید زن و مرد بعد ازدواج قید رفیق هاشون و بزنن؟ خودتون میرید پیش رفیق؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من از هفت دولت آزاد گذاشتمش دلیل نمیشه همش برم باهاش البته بستگی ب شوهرتم داره چجور ادمی باشه و چقد ...

خودمم اهل رفیق بازی نیستم دوستای متاهلی داشته باشه گاهی سر میزنم بشون

به نطر من تنها گذاشتن زن تو خونه و تنها رفتن مرد درست نیست. وقت تفریح باید برای هر دو باعث شادی بشه. اگه مرد میره تنها زن هم باید بتونه تنها بره یا هه‌ر دو باهم برن. از دیدگاه روانی هم کار درستی نیست مخصوصا برای آقایونی که در کل هم وقت زیادی برای خانواده نمیذارن

دلت که بزرگ باشه، خوشبختی🙂🙂

تنها میره‌ گاهی هم با هم میریم‌ ولی خوب چرا قید دوستاش‌ رو بزنه گاهی ۳ روز هم میشه با دوستاش‌ میرن‌ طبیعت گردی واسه روحیه اشون. خوبه 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

شوهر من انقدر درونگراست که کلا هیچ رفیقی نداره.😂😂

فقط با یه نفر دوسته که اونو منم باهاش راحتم و جایی بخواییم بریم ۳ تایی میریم.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

سالی یکی دو دفعه دوستاش از شهر دیگه میان 

میره باهاشون بیرون

یه دوست دیگه داره دو سه ماه یه دفعه میره دیدنش

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

الان که با وجود کرونا نه

ولی قبلا گاهی تنها میفرستادمش بره 

گاهی هم خانوادگی

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2706