2726
عنوان

انقدر تو سرم کوبیدم سرم داره از درد میترکه

| مشاهده متن کامل بحث + 1128 بازدید | 48 پست
تازه ادعاشونم میشه. بخدا خسته شدم

این مشکوکه چون بعدنم میخواد بگه دوتومنشو اینجا زدم ب زخم

دوتومنش ننت خواست بمیره

دوتومنش کفن خریدم

بقیشم دادم مستحق😐ای بدم میاد ای بدم میاددد

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.
عزیزدللللم به دل نگیر عصبی شده یکم دیگه اروم میشن شما با بچتون سرگرم شو جواب نده،میدی هم با لحن ملای ...

بخدا خسته شدم ازش کم آوردم بار اولش نیست. هنوز یه ماه نشده سر بچه که چرا تو خونه پدرمادرت دوید رفت تو حیاط دستشو کرد تو سطل آب باهام دعوا کرد. سر بچه پیرم کرد. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این مشکوکه چون بعدنم میخواد بگه دوتومنشو اینجا زدم ب زخم دوتومنش ننت خواست بمیره دوتومنش کفن خریدم ...

بدترش برگشته میگه به تو ربطی نداره ولی به مامان باباش مربوطه هزار دفعه پرسیدن نمیری دنبال وام؟ وامش سه سالس میگه ۳ سال دیگه بهتون میدم یکم از قسطشو شما بدین یکمش من

بخدا خسته شدم ازش کم آوردم بار اولش نیست. هنوز یه ماه نشده سر بچه که چرا تو خونه پدرمادرت دوید رفت ت ...

یکم بیشتر حواست به بچت باشه که خودن ناراحت نشی تهش،اینا گذراعه عزیزم به این اتفاقا اهمیت نده،بزرگ میشه تو میمونی شوهرت،تو خودت رابطه عالی با شوهرت درست کن ،البته مردا کم حوصله ان خصوصا تو این روزا 😔 مواظب خودت باش به خودت صدمه نزن

2728
صد درصد از جایه دیگه ناراحته سرتو خالی کرده

بخدا همش عصبیه. ظهر تو اتاق داشتم وسایلو مرتب میکردم بچه اومده بود شیطونی اونوقت عصبی شده بود که چرا بچه شیطونی میکنه. لعنت بهش

بخدا خسته شدم ازش کم آوردم بار اولش نیست. هنوز یه ماه نشده سر بچه که چرا تو خونه پدرمادرت دوید رفت ت ...

شوهرمنم همینطوره خونه بابام میرم چهار چشمی مواظب بچه هستم که جایی نخوره اگه بخوره میگه مواظب نبودی

به امید فردایی شاد بازندگی بهتر❤
یکم بیشتر حواست به بچت باشه که خودن ناراحت نشی تهش،اینا گذراعه عزیزم به این اتفاقا اهمیت نده،بزرگ می ...

بخدا ازش خسته شدم. فقط خدا میدونه چقدر بهش محبت میکنم زورم بهش نمیرسه دلم میخواست اونو بزنم. اما خودمو زدم. دلم واسه بچم میسوزه

شوهرمنم همینطوره خونه بابام میرم چهار چشمی مواظب بچه هستم که جایی نخوره اگه بخوره میگه مواظب نبودی

شوهر من دنبال بهونس بخدا بخاطر رفتاراش خسته شدم. رفت و آمدمو کم کردم. به مامانم گفتم دعوت نکن

اه خدایا پس تو کجایی😭😭😭😭

بخدا ازش خسته شدم. فقط خدا میدونه چقدر بهش محبت میکنم زورم بهش نمیرسه دلم میخواست اونو بزنم. اما خود ...

از خدا کمک بخواه،مشاور صحبت کن،بعد دیگه تو گوشی همه چی پیدا میشه مطلب زیاد بخون 

اسی جونم بچه رو بده خودش نگه داره این مردا چقدر پروهستن پسر من حساسیت داره باید سر وقت بینیش شستشو بشه شوهر منم همش دعوا بود که سر وقت نمیشوری یه روز برد پسرمو خونه مادرش برگشتنی از پسرم پرسیدم بینیتو شست گفت نه من از اون موقع یه دعوا راه انداختم دیگه حتی حرف شستشو رو هم نمیذاره انگار بچه فقط مال ماست بیخود کردن خب استراحت بخوره تو سرشون بیاد از بچش نگه داری کنه خیلی مواقع که تو خونست تو کار داری بگو بچه رو سپردم به تو من کار دارم بذار بفهمه که بچه داری خیلی سخته 

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 

استارتر عزیز به نظر همسر شما از وضعیت خونه و زندگیش ناراضیه که از خونه اش خوشش نمیاد و به خونه میگه سگدونی. خب خونه و زندگیت رو برای همسرت لذت بخش و آرامبخش کن که با آغوش باز بیاد خونه. همیشه خونه رو ظاهرا تمیز نگه دار خودتو تمیز و مرتب کن. وقتی شوهرت تازه از کار اومده بچه رو سرگرم کن که اذیتش نکنه. اونام کارشون سخته اذیت میشن خب

یه مادر گیتاریست و آرایشگر، دانشجوی اقتصاد و عاشق همسرم و زندگی سه نفرمون😍🧿 
اسی جونم بچه رو بده خودش نگه داره این مردا چقدر پروهستن پسر من حساسیت داره باید سر وقت بینیش شستشو ب ...

حالا منه احمق از سر کار میاد سه ساعت میخوابه بچه نگه میدارم از اونورم دخترم شبا تا دو بیداره میگم برو اتاق خواب بازم بچه نگه میدارم. کلا سوارم شده بعدش بسپرم دست خودش سر بچه داد میزنه و دعوا میکنه باهام میترسم ازش

تورو خدا محتاج دعا تون هستم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😭

دعا کنید مشکل شوهرم حل بشه و ب سلامتی بیاد پیشم 🙏🏻😭

تورخدا دعا کنید پس فردا بیاد همه چی مون به پس فردا بستس محتاج دعا تون هستم 

مشکلمون حل بشه سر نمازام دعاتون میکنم🙏🏻😭

میشه با دلای مهربونتون دعام کنید اخع شنیدم دعاهای دل مهربون میگیره🙏🏻😭😔

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2706