2733
2734
عنوان

بعضیا چشونه واقعا ؟

299 بازدید | 52 پست

یه تاپیک ساده میزنی میبینی چه پررو و عصبی جواب میده و از زمین و زمان شاکیه کلا   

بابا بیخیال  ...شل کنین.یکم مهربون باشین.. حالا خدایی انگار خودشون چیکارا کردن   

آدمای عصبی زود پیر میشن .. حرص هم هچیو شما نخور 

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من یه تاپیک زدم چالش با دخترای پایه همین‌الان 

یه عده اومدن منو قورت دادن 

بابا خوشت نمیاد نظرت نگه دار واسه ننه بابات اه 

عقب افتاده😒😒😒

انقد بدم میاد 

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
2728

دقیقا 👌🏻

انگاری عضو شدن واسه دعوا کردن

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738

موافقم باهات 

اگر می‌خواهید یک نفر را بکشید پیشنهاد میکنم اول به او محبت کنید، خاطره بسازید، ساعت ها با او وقت بگذرانید، غافلگیرش کنید به هر بهانه ای،شادی اش را باعث شوید، برایش سنگ صبور باشید.... اینگونه زندا اش میکنید................. و دقیقا زمانی که به جز شما کسی را در زندگی اش ندارد رهایش کنید.... او را در بدترین شرایط زندگی اش.. درست وقتی که به شما بیش از هر کس دیگه ای نیاز دارد تنها بگذارید... ودر آخرین مسیجتان برایش آرزوی خوشبختی بکنید...... شک نکنید او خواهد مرد.... هر روز از نو می‌میرد و تا عمر دارد آن آدم سایق نمی‌شود.............................. وقتی که درست زیر پاهایشان لهت کردند بالای سر میگذارنت به عزت و شرف لا اله الا الله............. خوشبحال سنگ که نداره دل تنگ........................                       زخم که قدیمی بشه یا میشه ماندگار یا میشه یادگار💔

وای یکی هست توی سایت با همه در میفته خیلی خیلی بی ادبانه و بی رحمانه جواب تاپیک خانوم های باردار رو میده 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
کی عصبیت کرد بگو عصبیش کنم👹👹👹

بابا کلا رویه همینه..چ تاپیک خودم چ بقیه ..باور کن دلمم میسوزه براشون 

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی

دقیقا 

من ی تاپیک زدم. ک. حین زایمان طبیعی جفت رو. چیکار میکنن 

ی عده میخواستن منو قورت بدن که ميندازنش بیرون. دیگه باهاش غذا درست میکنن چقد آخه ی آدم. میتونه کوته فکر باشه، 

2706