2410
2553

شما  ویژگی 

روشن فکری رو  تو چه چیزی میبینید؟ 🤔

برای یک خانوم

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

برای من روشنفکری سرم نکشیدن تو زندگی بقیه

و برای خودم زندگی کردنه، نه برای حرف مردم

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

مطالعه بالا.اطلاعات عمومی بالا.متعصب کورکورانه نبودن روی مسائل و داشتن توانایی نقد موضوعات وقبول کردن راه و روش های جدید.انتقادپذیر بودن حتی نسبت به طرز فکری که سالها داشتیم...کلا تعصب بیش از حد مخالف روشنفکر بودن هست.

مثلا در چه موردی؟

روشن فکری یعنی افکار قدیمی و پوسیده را کنار بگذاری و انعطاف پذیری فکری داشته باشی تا بتونی در موارد لزوم بهتر  فکر کنی و تصمیم بگیری 

و یا اینکه بتونی به افکار دیگران هم احترام بذاری و درکشان کنی هم خوش روشن فکریه

2714

دغدغه شون علمه میز تحریر و مطالعشون از میز آرایشی شون بزرگتر کتابهاشون از لباسهاشون بیشتر    کاری به عقیده کسی ندارند هیچوقت ادعای بزرگی ندارند احترام میزارند 

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
دغدغه شون علمه میز تحریر و مطالعشون از میز آرایشی شون بزرگتر کتابهاشون از لباسهاشون بیشتر   &nb ...

درمورد مطالعه موافقم تقریبا از کشوهای لباسمم کتاب میزنه بیرون...و یه چمدون و یه کتاب خونه ی بزرگ کتاب تو خونه مامانم دارم

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭