2733
2734
عنوان

مامان کدومتون اینجوریه؟

223 بازدید | 10 پست

میرم خونه بابام با دل پر برمیگردم بهم  تیکه میندازه  مسخره میکنه زبونش نیش داره مدام باید جلوش صورتمو با سیلی سرخ نگه دارم باهاش صمیمی نیستم نمیتونم باهاش درد و دل کنم تازه زایمان کردم بهم ایراد میگیره میگه ب بچه شیر نمیدی ضعیفش کردی ، مسخره میکنه میگه شوهرت کارگره بی پوله درصورتیکه استاد  کار کاشی و سرامیکه و درامدخوبی داریم حالا خوبه من دست خالی از خونه پدری دراومدم،  از غصه دق میکنم چرا من مث بقیه نیستم چرا مامان من فرق داره دلم ی مادر دلسوز و راحت میخاد چرا همه از بدی مادر شوهر میگن در صورتیکه خونه مادر شوهرم راحت ترم حداقل خیالم راحته کسی بهم نیش نمیزنه، شهر غریب زندگی میکنم الانم باهاش قهرم چون چند وقت پیش دومادمون ی حرفی زده بود اونم طرف دومادمونو گرفت و رید بمن منم قسم خوردم ن خونش برم ن تلفنش رو جواب بدم اخه دوماد خر کیه که بخاطرش پاره تنت رو تو شهر غریب عذاب بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاش زنده بود  پاشو میبوسیدم

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2738

گلم منم عاشقه مامانمم واگه روزی صد هزار بار بهم فحشم بده بازم دوسش دارم ولی گاهی از سرزنش کردنو تیکه انداختنش خیلی حالم بد میشه کاریش نمیشه کرد باید ساخت گناه دارن که بخایم کار بدش را تلافی کنیم 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
عزیزم بعضیا اخلاقشون اینطوریه .شاید منشاء اش کودکی خودش و رفتار مادربزرگت با ایشون باشه

خب تا کی تا کجا؟ من مجردی شکنجه شدم تو اون خونه اما هیچوقت سر بچم خالی نمیکنم خیلیا این دلیلو میارن اما من واقعا ردش میکنم

خب تا کی تا کجا؟ من مجردی شکنجه شدم تو اون خونه اما هیچوقت سر بچم خالی نمیکنم خیلیا این دلیلو میارن ...

دیگه من نمیدونم عشقم اینا رو ب مامانت بگوووو .بگو من دلسوز میخام راهنما میخوام سنگ صبور میخوام