2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این محصول عالیه نتونستم عکس بذارم وارد لینک شو ببینش https://basalam.com/hep30/product/421139?ref= ...

عزیزم دیدم عکسشو..ولی از اونجایی که اصلا استفاده نکردم از این جور چیزا میسه راهنماییم کنی؟ینی چی دو طرفه؟

نمیدونم اصلا قیمت دستم نیست چون استفاده نمیکردم

كانسيلر Revolution خيلى خوبه قيمّت بالاتر هم تارت عاليه

رژ گونه L’Oréal مدل melon dollar baby هم عاليه 

اصلا پودرى نيست نميريزه خيلى خوبه كيفيتش 

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 
كانسيلر Revolution خيلى خوبه قيمّت بالاتر هم تارت عاليه رژ گونه L’Oréal مدل melon dollar baby هم عا ...

قیمتاشون تقریبا چنده؟من پوست دور چشمم خیلی حساسه باد میکنه یسری چیزا میزنم،این کانسیلره به نظرت مشکلی به وجود نمیاره؟

قیمتاشون تقریبا چنده؟من پوست دور چشمم خیلی حساسه باد میکنه یسری چیزا میزنم،این کانسیلره به نظرت مشکل ...

در جريان قيمتا نيستم من اون موقع كه خريدم رژ گونه ١٥٠ بود كانسيلر ١٨٠ الان بالاتره احتمالا .

كانسيلره كه خيلى خوبه و معروف با تارت كه برند گرونيه مقايسه ميشه خيليم سبكه اصلا مشكلى به وجود نمياره فقط از جاى معتبر بخر

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 
ممنون عزیزم

عزیزم کانسیلر تارت خیلی معروفه اما خییلیم گرونه در حد 500 هست

میبلین خیلی خوبه 150 هست

گوگل سرچ کن chek fresh برات میاره کد پایین هر محصولو میزنی تاریخ انتقضا و اصل بودنشو بت میگه. 

اگه لیبل دترم بخری کد و سامانه پیماکیش روش میزنه میفرستی سه روز بعد جوابتو میده. شرط کن با ف وشنده اگه فیک بود بش میدیش

2706