2726
عنوان

رفتم خرید افسرده شدم حالم بده

2122 بازدید | 127 پست

امروز رفتم افق کوروش یه کم خرید کنم. یه زیتون شور برداشتم و چندتا پودر ماشین و یه نوار بهداشتی و یه صابون بچه و یه بسته ژیلت و یه نوشابه. شد صد و هفتاد تومن! موقعی که فاکتورو نگاه کردم وحشت کردم. پودر ماشین شده ۱۲ تومن آخرین بار ۷ تومن خریدم. نوار بهداشتی ۱۲ تومن اونم آخرین بار ۶ یا ۷ تومن گرفته بودم. زیتون شور ۴۵ تومن بود که اونم دفعه قبلی ۳۰ گرفته بودم. دفعه قبلی که میگم شاید یکی دو ماه پیش بوده. اصلا باورم نمی شه. آخه تا کی؟ چرا هر دفعه میریم خرید باید سوپرایز بشیم؟ منکه دیگه بریدم آرزوی مرگ میکنم. حقومون دیگه کفاف نمیده

زندگی قصه تلخیست که از آغازش     بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نواربهداشتی خریدم ۱۳.کدوم شهری هزار ارزونتر میده؟😂

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

واقعا ینی انقد اومده رو همه چی 😕

میبینم شوهرم هی میگه میوه دیگه تعطیل  دیگه نمیشه خریدا

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
درسته گرون شده ولی شما نرید از جایی ک دو برابر جاهای دیگه میدن..گرون داده دیگه..پودر الان 10 تومانه

نه عزیزم افق کوروش تازه یه ارزون تر از قیمت رو جلد میده

من نواربهداشتی خریدم ۱۳.کدوم شهری هزار ارزونتر میده؟😂

مای لیدی خریدم. رو جلدشم همون ۱۲ بود

در صورتی پد بهداشتی تو کشورهای دیگه رایگان در اختیار خانم ها میذارن یا مثلا وسایل جلوگیری بارداری رو. 

دوستم قرص یاسمین خریده 220 تومن میگفت 60 یا 70 تومن بوده 

حتی دیگه به بهداشت فردی نمیتونیم رسیدگی کنیم خمیر دندون. صابون. پد بهداشتی. حتی دستمال کاغذی هم گرون شده 

2706