2737
2734
عنوان

اگه بچه خواهرشوهرتون خیلی اسباب بازی داشته باشه پولدار باشن ولی شما

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 95 پست
بچه اتو حسود تربیت نکن بهش یاد بده قرار نیس هرچی بقیه داشته باشن اونم داشته باشه رو اعتماد به نفس بچ ...

خوب ۴ سالشه دلش میخواد یهو میبینه اون بازی میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ک به قیمت کاری نداره اسباب بازیم مال دو روزشه الان من پسرم هرچی براش میگیرم سعی میکنم بهترینشو ب ...

دقيقا بچه ها به قيمت و گروني نگاه نميكنن 

ولي فكر كنم بچه ها هرچي كه ديگران و دوستشون دارن از اون ميخوان حالا نميفهمن اون گرونه يا نه فقط دوست دارن هرچي بقيه داشته باشم اينم ميخواد و دوست داره داشته باشه

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2731
برا دخترم اشپزخونه پرسیدم شده ۶تومن با کارتون و یکمی وقت گذاشتن براش اشپزخونه درس کردم روشم کاور سفی ...

خوب این میگه من اونطوری میخوام نه از این مقوایی ها 

خواهرشوهر خواهرم اینطوریه،هرچی برای بچه هاش بخره برای بچه های خواهرمم میخره

عزیزم مگه میشه همه اینجوری باشن شاید خواهر شوهر استارتر فقط برا بچه خودش داره  من خودم هم برا پسرم اسباب بازی و لباس زیاد میخرم ولی فامیل داریم میاد خونمون بچه هاش بهونه میگیرن که اونا هم میخوان من که نمیتونم برا اونا هم بخرم.بچه ها باید یاد بگیرن که همیشه همه چیز رو نمیتونند داشته باشند پسر خود من هم باید یاد بگیره نمیتونه همه چیز داشته باشه.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
2738
عزیزم مگه میشه همه اینجوری باشن شاید خواهر شوهر استارتر فقط برا بچه خودش داره  من خودم هم برا پ ...

اره حالا بهش بیشتر میگم نثلا میگم تو ماشین زرد داری اون قرمز

حالاجاری من بااینکه شوهرش درآمدآنچنانی نداره مستاجرم هست هراسباب بازی ولباسی که بچه های فامیل بخرن بایدبرادخترش بگیره مثلااون یک میلیون وام کروناروگرفت داددوچرخه براش میگه بچه است حسرت به دلش میونه

برا دخترم اشپزخونه پرسیدم شده ۶تومن با کارتون و یکمی وقت گذاشتن براش اشپزخونه درس کردم روشم کاور سفی ...

افرین

فکر خوبی کردی

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2706