2733
2734

لطفا راهنماییم کنید

خانم 30 سالم لیسانس دارم و یه پسر 3 ساله

دوس ندارم از صبح تا شب بی هدف تو خونه باشم دوس دارم یه کاری کنم و یه درامد مستقل هم داشته باشم کار خونه زیاد دوس ندارم منظورم اینه که از خونه داریم خوشحال نیستم

خیاطی هم در حد نازکدوزی بلدم ولی حوصلم نمیگیره و جونشم ندارم واسه خودم میدوزم کمر درد میگیرم

میخوام ارشد شرکت کنم روانشناسی خیلی دوس دارم ولی میگم اخرش چی من که نمیتونم دفتر مشاوره ای چیزی بزنم رشتمم غیر مرتبطه

زبان بخونم مربی بشم ؟؟؟

نقاشی برم مربی بشم ؟

روانشناسی ارشد بخونم ادامه بدم یه کاری برام پیدا میشه ؟؟؟

یا همون خیاطیرو یه فعالیتی کنم ؟؟؟

فقط نمیخوام همینجوری ادامه بدم لطفا یه راهنمایی کنید

تورو خدا محتاج دعا تون هستم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😭

دعا کنید مشکل شوهرم حل بشه و ب سلامتی بیاد پیشم 🙏🏻😭

تورخدا دعا کنید پس فردا بیاد همه چی مون به پس فردا بستس محتاج دعا تون هستم 

مشکلمون حل بشه سر نمازام دعاتون میکنم🙏🏻😭

میشه با دلای مهربونتون دعام کنید اخع شنیدم دعاهای دل مهربون میگیره🙏🏻😭😔

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
منم خیری ندیدم اخه منم لیسانسم ولی از هیچی بهتره

دختر عموم هم سن منه من رفتم دانشگاه ایشون بعد دیپلم رفت ارایشگاه باورت میشه الان واسه خودش سالن زده. همایش میره ترکیه. با پولش واسه خودش ماشین خرید 

ی شاگرد ساده بود این همه پیشرفت داشت تو 4 سالی ک من درس خوندم 

حالا من با همین مدرک هزارتومنم کار نکردم

انشاالله همیشه موفق باشه و بدرخشه 

اما میگم کار واسه اوناست ک پارتی دارن 

ما بریم شغل ازاد پیشرفتمون بهتره

دختر عموم هم سن منه من رفتم دانشگاه ایشون بعد دیپلم رفت ارایشگاه باورت میشه الان واسه خودش سالن زده. ...

اره درامده یه سری از ارایشگرا از دکترا هم بیشتره