2726
عنوان

ترشیم تند شده

7324 بازدید | 13 پست

چکار کنم تندیش کم بشه

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏

فلفل هاش اگه درسته اس کلا درش بیار 

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فلفلهاش رو دربیار سرکه اش رو عوض کن دو باره ادویه بریز

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
فلفلهاش رو دربیار سرکه اش رو عوض کن دو باره ادویه بریز

وا نه دیگه چکاره 

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
منم ترشیییییی،شما داخل ترشیت چیا ریختی،کلا چطوری درستش کردی

کلم هویج بادمجان کلم قرمز و و شلغم و سیر و موسیر و فلفل سبز و سیاه دانه و تخم گشنیزعالی شده فقدریه خورده تنده

اون چغندر لبو هست،شلغم سفیده

اره باهمونم اخه من استفاده فقدر برای ترسی هستم اتفاقن میخواستم بگم لبو گفتم لبو سفیده