2726

توی دوره اشنایی 

در مورد سلایق جنسی و طبعتون با همسرتون حرف زدید؟ 

اگر نه بعد ازدواجتون مشکلی ایجاد نشد؟ 

چجوری از روی رفتار و چهره گرم بودن طرف رو تشخیص بدیم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهتر بحثش بشه. زیاد از رو طاهر معلوم نیست. 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2728

اره حرف زدیم 

باید در موردش حتما حرف بزنی از روقیافه نمیشه فهمید

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک

نه حرف نزدیم

یعنی اصلا به ذهنم هم نمیرسید😁😁😁

ولی آلان مشکلی نداریم خداراشکر تا این 7 سال گذشته

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

باید حرف بزنی چون کوچکترین اختلاف نظر بعد ها یه دعوای بزرگ میشه😐

من اونموقع عقلم نمیرسی به این چیزا 

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند

من تو دوران عقد فک میکردم شوهرم مشکل جنسی داره و سرده خیلی مواقع تنها بودیم و نزدیک نمیشد.ولی بعد ازدواج و الان که سه چهار سال میگذره میگم ینی مردا همه اینجورین و این همه رابطه میخان 

2706