2733
2739
عنوان

ی زمانی خالم جن عاشق همزاد داشت کسی باور نمیکرد😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4597 بازدید | 164 پست
یکی از آشناهای نزدیک خودمون هم اعصابش از دست شوهرش داغون شده بود،  بعد میگفت شبا یه جنی میاد م ...

خخخخ چه بامزه گفتی😂😂😂😂🏃‍♀️🏃‍♀️

زود اعتماد نکن👑🎀سایه هم دنبال توست ولی همراه نیست👑💜🖤💙(ترکیده اعظم هستم 😁
ولی مسخرس ها چجوری میشه جن از یه ساختار دیگ زن از یه ساختار دیگ

ن ساختاره یکیه 

ولی شهوت اونا خیلییی زیاده آدما تابشو ندارن

تو ی کتاب خوندم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی دعا میخام بگیرم بنظرت یک دعا اشکالی داره😞😞

مجوز ورود اجنه رو با دعا ب خونه زندگیت باز میکنی

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
من ی دعا میخام بگیرم بنظرت یک دعا اشکالی داره😞😞

اخه ینی چی وقتی خدا هس ینی ب خدا غیر مستقیم میگی خدایا تو قدرتشو نداری یا من حکمت تورو قبول ندارم میرم پیش بندت دعا بگیرم

2728
یکی از آشناهای نزدیک خودمون هم اعصابش از دست شوهرش داغون شده بود،  بعد میگفت شبا یه جنی میاد م ...

دوستان یه حدیثی از امام صادق هست که مضمونش اینه که هر کس برای حل مشکلش به ساحر و جادوگر و دعانویس مراجعه کنه، شرک گفته و مشرک محسوب میشه

امید، ققنوس است...
2738
دوستان یه حدیثی از امام صادق هست که مضمونش اینه که هر کس برای حل مشکلش به ساحر و جادوگر و دعانویس مر ...

دعانویسها اگه کارشون درست بود، الان خودشون باید دنیا رو فتح میکردن

به دعانویس جماعت رو نزنید که خدا به همونا واگذارتون میکنه

امید، ققنوس است...
دعانویسها اگه کارشون درست بود، الان خودشون باید دنیا رو فتح میکردن به دعانویس جماعت رو نزنید که خدا ...

استاد رائفی پور میگه من و تیمم با سه تحقیق یه بار رفتم پیش یه دعا نویسی و گفتم می خوام بریم به سفری بعد طرف  داده بوده بهشون گفت بهمون گفت که اصلاً بازش نکنید بازش کرده بودند دیده بودند توی کاغذ به زبان عبری نوشته شده که شیطان به دادم برس

عزیزم ی سوال مادرت کجاست؟

اخه منم نامادری. دارم اصلا نمیتونم ب خودش بگم مامان چ برسه ب خواهرش و برادرش بگم خاله و دایی

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
عزیزم ی سوال مادرت کجاست؟ اخه منم نامادری. دارم اصلا نمیتونم ب خودش بگم مامان چ برسه ب خواهرش و برا ...

متاسفانه فوت کردن🙂

متاسفانه فوت کردن🙂

مادر منم فوت کرده بابام بعد چهار ماه زن گرفته هیچ جوره نتونستم تا الان ک سه سال گذشته کنار بیام...شما پدرتون کی ازدواج کرد

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
2706