2410
2553

پیرمرده روانیمون کرده خیییلی رو مخه . چرت پرت میگه . تو جمع حرفای ب ادم میزنه دلت میخاد اب شی بری تو زمین . عمدا قفلی میزنه روت اوووونقد حرف میزنه گیر میده ک کفرت دراد گیر میده ب مادرم بهش بگی بسه کم حرف بزن میخاد بیاد بزنتت . مشگل عصاب پیدا کردم دارم دق میکنم

خب هندزفری بذار تو گوشت

همش تو اتاقت باش

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ان شالله شما ازدواج کنی

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر

تورو خدا محتاج دعا تون هستم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😭

دعا کنید مشکل شوهرم حل بشه و ب سلامتی بیاد پیشم 🙏🏻😭

تورخدا دعا کنید پس فردا بیاد همه چی مون به پس فردا بستس محتاج دعا تون هستم 

مشکلمون حل بشه سر نمازام دعاتون میکنم🙏🏻😭

میشه با دلای مهربونتون دعام کنید اخع شنیدم دعاهای دل مهربون میگیره🙏🏻😭😔

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2714
حق داری خیلی سخته

بخدا اونقد کوبیدم تو سرم داره میترکه از درد . سه تا پسر و دوتا دختر داره هی حالشم نمیپرسن اونوخت ما اگه درباره کسی صحبت کنیم گیر میده میگه ب دخترا من بودید دعوا راه میندازه

پدر من همه اینا بود، بعلاوه اعتیاد. چهار ماهه رفته. نمیدونی چقدر از فوتش غصه خوردیم و افسرده شدیم. در حالیکه قبلش مثه شما فکر میکردیم. کاش آبروریزی میکرد، فقط بود بازم پیرمرد بیچاره

انشاالله به زودی یه بخت خوب نصیبت بشه آرزوی مرگ پدرتو نکن هیچ وقت ماها که پدر نداریم آرزو داریم یک ساعت پدرمون پیشمون باشه ، هر چیم دلش خواست بهمون بگه😄

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
2706