2733
2734
عنوان

بیبی چک مثبت در حالی که پریودم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3944 بازدید | 54 پست
تواین پنج ماه چرا رابطه نداشتی؟؟؟؟

چون شوهرم دید خیلی استرس میکشم در حدی که مریض میشم با بوس و بغل حلش میکنیم تا بریم خونه خودمون 

قبل از این که انگشتت و به سمت کسی دراز کنی مطمئن شو انگشتت ‌پاکه!😊

تأثیرات پریود بودنه. باعث جواب کاذب میشه. 

بیخیال

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه عفونت داشته باشي هم بي بي چكت مثبت ميشه گاهي ولي اگه بي بي چكت زير ٣ دقيقه خط ميندازه ازمايش بد ...

ایخدا😭😭😭 اره همین که زدم مثبت شد ولی من قرص اورژانسی هم خوردم رابطم ۴ مرداد بود ۱۰ مهر بیبی زدم منفی بود الانم پریودم خون قرمز کاملا 

2731
واسه چی ۵ ماهه رابطه نداری؟؟؟

چون شوهرم دید خیلی استرس میکشم در حدی که مریض میشم با بوس و بغل حلش میکنیم تا بریم خونه خودمون 

آره دیگه خونریزی خیلی کم البته کسی که من دیدم تا آخر ماه پنجم دو بار پریود خفیف شده بود ولی چون کل ...

من هر ماه پری شدم ولی دکتر زنگ زدم گفت بخاطر قرص اورژانسی کم شده حجم پریودات این ماه هم که کم نیست شکم هم در نیاوردم اصلا اگه حامله بودم ۲۰ هفته بود 

ایخدا😭😭😭 اره همین که زدم مثبت شد ولی من قرص اورژانسی هم خوردم رابطم ۴ مرداد بود ۱۰ مهر بیبی زدم م ...

بنظرم غير ممكنه شما چندين ماهه رابطه نداشتي الان بي بي چكت مثبت بشه 

بهتره بري دكتر

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
خوب از کاندوم استفاده کن تا استرس نداشته باشی

والا عزیزم همون رابطمم سطحی بود هنوز باکره هستم ، ببخشید ببخشید ریخت یکم رو‌اندم جنسی زود شستم و قرص اورژانسی خوردم پنج ماهه استرس دارم با اینکه دو سه بار هم بیبی زدم منی امروز مثبت شد😭

من هر ماه پری شدم ولی دکتر زنگ زدم گفت بخاطر قرص اورژانسی کم شده حجم پریودات این ماه هم که کم ن ...

نیستی دختر 

بی موقع بی بی چک زدی

استرس بیخود نداشته باش

در صمن اورژانسی گند میزنه به ریتم پریود

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
نیستی دختر  بی موقع بی بی چک زدی استرس بیخود نداشته باش در صمن اورژانسی گند میزنه به ریتم ...

اره اولین بار بود خوردم دگ نمیخورم 

اینا توهمات دوران عقد طبیعیه البته شما ی خورده فراتر از توهماته .در کل باردار شدن به همین راحتی نیست ...

مرسی عزیزم آخه چرا بیبی مثبت شد

2706