2737
2734
عنوان

بیبی چک مثبت در حالی که پریودم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3938 بازدید | 54 پست
پنج ماه پیش داشتم همش استرس داشتم نکنه حاملم بعضی ها میگفتن پریود تو بارداری امکانش هست منم همینجور ...

نه امکان نداره ۵ ماه پری بشی تو بارداری 

اصلا شکم میاد جلو تا ۵ ماه 

بخدا تعحب میکنم !

دختر جان تو پری تست مثبت کاذب میشه 

و اصلا دلیلی نداره وقتی رابطه نداشتی اونم ۵ ماه بی بی چک بزنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه امکان نداره ۵ ماه پری بشی تو بارداری  اصلا شکم میاد جلو تا ۵ ماه  بخدا تعحب میکنم ! ...

خیلی بی عقلم اه

قبل از این که انگشتت و به سمت کسی دراز کنی مطمئن شو انگشتت ‌پاکه!😊
2728
نه امکان نداره ۵ ماه پری بشی تو بارداری  اصلا شکم میاد جلو تا ۵ ماه  بخدا تعحب میکنم ! ...

امکان پریود در بارداری هست

گاهی تا ماه آخر

ولی خب علائم دیگه هم داره، همون شکم بزرگ میشه تا 6 ماه

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
مگه میشه تا ماه اخر پری بیاد؟؟؟ خب بچه که نمیمونه دفع میشه .

بله امکانش هست

البته شدت پریودی خیلی کم میشه

من نمونه واقعی دیدم 🤭

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2738

من مامانم سر همه بچه هاش پریود میشده تا ماه ۴ شما میگی دلدرد و اینا نداری پس راحت باش

مامان کاش میشد صدات کنم صدام برسه بهت یبار دیگه بگی جاااانم؟؟💔 مطمعنم هرجا هستی جات از اینجا بهتره پس مامان منو فراموش نکن برام دعاکن مثل تو صبور باشم فرشته ی من😭🖤
بله امکانش هست البته شدت پریودی خیلی کم میشه من نمونه واقعی دیدم 🤭

به این صورت که چند تا نوار بهداشتی پر بشه امکان نداره مگه مشکلی داشته باشن ولی لک بینی هست مخصوصا ماهای اول

اگه عفونت داشته باشي هم بي بي چكت مثبت ميشه گاهي

ولي اگه بي بي چكت زير ٣ دقيقه خط ميندازه ازمايش بده و سريعم برو سونو يوقت مشكلي نباشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
به این صورت که چند تا نوار بهداشتی پر بشه امکان نداره مگه مشکلی داشته باشن ولی لک بینی هست مخصوصا ما ...

آره دیگه

خونریزی خیلی کم

البته کسی که من دیدم تا آخر ماه پنجم دو بار پریود خفیف شده بود ولی چون کلا گریوداش نا منطم و کم بود متوجه بارداری نشده بود

2706