2733
2739
عنوان

لطفا بیاین کمک میترسم

106 بازدید | 6 پست

خانما دیشب که تو ایینه خودمو نگا کردم دیدم زیر هردوتا سینه م دقیق روی استخوان دنده م ورم کرده اندازه دوتا بند انگشت وقتی خم میشم یا دمر میخوابم درد میگیره ولی دست میزنم درد نداره کسی همچین چیزی براش پیش اومده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بابا کسی نیست کمکم کنه تو یه پست دیگه گفتم کسی براش جوابی نداشت گفتم شاید اینجا بدونن امپول ضد بارداری زدم سه ماهه الان موعدش تموم شده و ۷ روز پیش باید پری میشدم ولی نشدم دو روز لک بینی داشتم و تموم شد ومی خواستم امپول پروژسترون بزنم تا پریود بشم شرایط دکتر رفتن هم الان ندارم گفتم ببینم کسی این طوری بوده 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست انقدر سیر بخند که غم از رو برود😐😐😐در حال کاهش وزن هستم تا برسم به وزن هدفم یعنی ۷۵ تو هم برام دعا کن 🙏🙏🙏🙏🙏هر چقدر هم سخت باشه واسه خدا کاری نداره خدایا به خودت سپردمش 🤲🤲🤲🤲🤲🤲همسرم اگه عشقت کورم کنه مهم نیست حس بودنت قشنگ تر از دیدن دنیاست حالا که زحمت کشیدی این همه نوشته رو خوندی واسه سلامتی و عاقبت بخیری و خوب موندن زندگی ام یدونه صلوات بفرست منم دعات میکنم😘😘😘😘😘😘😘😘