2737
2734
اتفاقا الان بهترین موقع هس لاغر کنی من هنوز بچه دارم نشدم باخودم میگم حیف دوباره قراره چاق شم درایند ...

فدات شم الان خیلی بی اراده شدم غصه میخورم

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات شم الان خیلی بی اراده شدم غصه میخورم

منکه انگیزه گرفتم تاپیک قبلیتو گذاشتی ممنونم ازت بی اراده نباش شروع کن بزار همه ببین حتی بعد زایمانت دوباره اون هیکل ظریف دخترانتو بدست اوردی نمیدونی ادم چه کیفی میکنه وقتی لباسای مجردیش تنش میشه😍

2731
الآنم عرضه ندارم لاغرشم چقدر بی اراده شدم 

رژیم کتو بگیر هم سیری هم خوب کم میشه

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
2738
الان ۷۳ کیلوام قبلا یعنی پارسال ۸۸ کیلو بودم حدود نه ماهه رژیم دارم خیلی وقته خودمو وزن نکردما شایدم ...

وزن خودتو بعد اینکه 60 شدی 7 کیلو بیار پایین بعد بزار بچه دار بشی تا بتونی وزنت رو کنترل کنی 

وزن خودتو بعد اینکه 60 شدی 7 کیلو بیار پایین بعد بزار بچه دار بشی تا بتونی وزنت رو کنترل کنی 

اتفاقا همش باخودم میگم چیکار کنم دوباره خیلی نره بالا به قول شما باید بیام زیر ۶۰ که بعدا بتونم راحتتر کم کنم 

2706