2733
2734

من نتیجه نگرفتم 🙄🙄

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از طرف دیوار بهم پیامک دادن منم فکر کردم دیواره اگهیم منقضی نشه شماره کارت و رمز دومو وارد کردم ۱۰۰ت ...

هزینه شکایتت میشد همین ۱۰۰تومنه کلیم دوندگی داشت رمز کارتتو عوض کن

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2738
من ازیه پیج لوازم اشپزخانه تو اینستا نزدیک 3میلیون خرید کردم،کلاه برداره نه جنس میده نه پول را

اگه فقط ایدی داری نرو پیداش نمیکنن ایدی فیکه ولی اگه شماره حساب یا هر چیز دیگه داری برو

عوض کردم بعد دو هفته باز اطلاعات بانکی رو زده بود اینقدر رمز زده بود کارت سوخت

واای بهتر که سوخت دیگه ازش استفاده نکن چه مردم بی وجدان شدن

چرا    

چون اینقدر بدو بدو و کاغذبازی داره که اولا به زحمتش نمی ارزه. ثانیا سیستم فاسده و به حقتون نمیرسید.

انت نار و انا شمعه/ وادری ماطفیک دمعه/خاف تحرگنی حبیبی وننتهی بلایصوت😔
اگه فقط ایدی داری نرو پیداش نمیکنن ایدی فیکه ولی اگه شماره حساب یا هر چیز دیگه داری برو

شماره حساب دارم،چندتا شماره تماس،فکرکنم شوش تهران مغازه یا انبار داره،اونم نمیدونم از چه بنده خدایی هست ،خداازش نگذره

2706