2733
2734

اگه واقعا محیط کارتو دوست نداری انتقالی بگیر. برو یه جایه دیگه یا یه ارگان دیگه

اموزش و پرورش بخاطر ساعت کاری کمتر برا خانمها خیلی بهتره. منم بیشتر بخاطر همین موندم. اینطوری تونستم درسمم ادامه بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم ببخشید ولی نظراتتون کاملا بچه گونه س هنوز چون وارد زندگی مشترک نشدین رو ابرها سیر میکنین  ...

اتفاقا اکثرا همین جوری بودن ک دیدم یعنی شما اطرافتون ندیدید مردای پولداری ک زنهاشون واقعا عشق میکنن؟ قبول دارم اگه مرد پولدار نباشه زن کار کنه زندگی بهتری داره 

همین الان دیدید ک این خانوم گف اگه شوهرم پولدار بود کار نمیکردم پس دلیل اصلیش تامین نبودنه 

اتفاقا اکثرا همین جوری بودن ک دیدم یعنی شما اطرافتون ندیدید مردای پولداری ک زنهاشون واقعا عشق میکنن؟ ...

ببین یه سری خانم در عین اینکه امکانات زندگی براشون فراهمه دوست دارن کار کنن و مستقل باشن

حرف من یه چیز دیگه س شما میگی که زن باید آرایش کنه بیفته تو خیابونا دنبال شوهر پولدار و این از نظر من اصلا پسندیده نیست و کاری بسیار زشت و شنیعه

گر نشان زندگی جنبندگی است ، خار در صحرا سراسر زندگی است ، هم جُعل زنده است و هم پروانه لیک ، فرق ها از زندگی تا زندگی است .
2738
ببین یه سری خانم در عین اینکه امکانات زندگی براشون فراهمه دوست دارن کار کنن و مستقل باشن حرف من یه ...

من کی گفتم بیفته تو خیابون من میگم زن خوبه به خودش برسه شبک باشه لوند باشه و طبیعیه ک مردای بهتری جذبش میشن برعکسش برای مردا هم صادقه مردی ک خوش تیپه هیکل ورزشکاری داره زنهای بهتری جذبش میشن 

شما مذهبی و محجبه هستید؟

نه خیر 

موقع رفتن سر کار آرایش ملایمی دارم دفترم که میرم انواع لباسهای شیک رو میپوشم و متنوع 

تو خونه هربار آرایش جدید میکنم اقسام لباسهارو برای همسرم میپوشم مدلهای و رنگهای مختلف مو و لاک

شما فکر میکنید من که اینطور فکر میکنم حتما چادری و مقید هستم خیر

به خود رسیدن یه چیزه به خود رسیدن برای شوهر پیدا کردن یه چیز دیگه

گر نشان زندگی جنبندگی است ، خار در صحرا سراسر زندگی است ، هم جُعل زنده است و هم پروانه لیک ، فرق ها از زندگی تا زندگی است .
نه خیر  موقع رفتن سر کار آرایش ملایمی دارم دفترم که میرم انواع لباسهای شیک رو میپوشم و متنوع&n ...

یعنی منکر این میشید ک کسی ک جذابتره و بیشتر ب خودش میرسه حالا چ زن چ مرد کیسای بهتری رو جذب میکنه؟ تو پست قبلبم توضیح دادم ک منظورم این نیست بیوفته تو خیابون دنبال شوهر

من کلا از کار خوشم نمیاد

ولی جاهایی بودم که محیطش همکارام خیلی خوب بودن 

ب نظرم بهتره کاری انجام بدی ک هم دوسش داری هم محیطش خوبه

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

اصلا پشیمون نیستیم 

زنداداشم و خانم های اطرافم شاغل و موفق هستن 

خودم هم شاغلم 

حسی که تو استقلال مالی برای زن هست نو هیچی نیست 

تمام خواستکارام هم پولدار هستن شکر خدا 

ولی من یه دختر مستقل موفقم

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
همسرت وظیفشه تامینت کنه شده ۳ شیفت هم کار کنه  متاسفانه نمیدونم چرا بعضی خانومای شاغل شوهرشون ...

عزیزم ورای هزینه ها بعضی ها روحشون با کار کردن ارضا میشه این خانمم الان خسته اش چون از وقتی دور کاری کردن کارا دوبرابر شده،مثلا محیط کار من روز بعد ک میرم میبینم همه میگن ب ما گفتن فردا بیا،یعنی همه کارا میندازن گردن گروه ما ،ی مدت بگذره آروم میشه کارش ب هیچکدوم مون نمی‌ده 😂😂😂

2706