2726
عنوان

بباین نظر بدین که چه خاکی توسرم کنم

340 بازدید | 33 پست

مامانم یه ماهه مریضه کرونا داره بیمارستان بستریه حالا داره رد میشه جوتب آزمایشاش خوب اومده 

مامانم تبربزه خودم بوشهرم خواهر ندارم یه داداش دارم 

تا حالا زنداداشم خدا راضی باشه ازش به مامانم رسیده 

منو شوهرم نزاشت برم گفت میری بچتو بزار برو 

دخترم دوسال ونیمشه منم نرفتم 

حالا دکتر گفته باید یه ماه از خونه بیرون نره واستراحت کنه زنداداشم میگه اگه میتونی خودت بیا 

شوهرم نمیگه نرو ولی میگه حق بردن بچه رو نداری یجورایی زنجیرم کرده با بچه 

مامانم واقعا بهم احتیاج داره کسیو نداره بهش برسه پای سلامتیش در میونه شوهرمم روشو سرخ کرده میگه مردن داری بچه بردن نه 

به مامانم میگم خودم میام بچه رو نمیارم میگه نیا بچه کوچیک داری جای غریب بچتو میخوای به امید کی بزاری بیای برامن خدا بزرگه 

بهم بگین کتر شوهرم درسته ?بماند خواهرش کرونا داشت هم مارو برد مراسمش تو شهر کرد هم خودش رفت بیمارستان بغل زد بهش 

من چیکار کنم یه طرف مامانمه یه طرف دخترم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باهاش صحبت کن با محبت. بگو بچه رو تو اتاق جدا نگه میدارم وخودمم رعایت میکنم. بگو مامانت خوب شده این نگه داری برای اطمینانه.ان شاالله خدا مامانتو شفابده ودل شوهرتو نرم کنه. از خدا خیلی بخواه وتوسل کن به ائمه

فقط 36 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 

والا چی بگم اگه خواهرش کروناداشته شماروبرده توهم اگه نرفتی این مساله روهی مثل پتک بزن توسرش😐

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
2706