2733
2734

سلام دخترم ۳ روز پیش پیشونیش خورد به دیوار ۳ تا بخیه خورد حالا شما اگه تجربه ایی دارید بگید چکار کنم جاش نمونه؟؟؟؟؟؟ خیلی ناراحتم براش 

پماد ترمیم کننده بزن

ولی حساس نباش

چون ردش کامل نمیره یه خط کوچیک میمونه ولش عزبزم حساسیت به خرج نده چون کاریه که شده بیشتر مواظبش باش

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پماد ترمیم کننده بزن ولی حساس نباش چون ردش کامل نمیره یه خط کوچیک میمونه ولش عزبزم حساسیت به خرج ن ...

یه رد کوچیک اشکال نداره میگم گوشت اضافه اینا نیاره بدجور بشه

چه خوب چکار کرد که جا نموند؟؟؟

فکرکنم اونموقع برد میش دکتر و بخیه زیبایی زد تا جاش نمونه ..تا یه مدتم همش پماد میزد

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2738

جاش میره ان شاللهولی من داداشم بچه که بود از این جا کفشی آهنیا خورد رو سرش قشنگ کنار ابروش یه تیکه گوشت کنده شد ولی بخیه نخورد اون موقع سه سالش بود صورتش هم پر از چنگ پسر همسایمون بود تو هشت سالگیش فک کنم، مامانم براش پماد رژودرم خرید مخصوص از بین بردن جای اسکار هستش خیلیییی عالی بود جای چنگولا که کلا رفت اون جای زخم هم خیلیییییییی کمرنگ شد اصن دیده نمیشه در حالی که فقط دو دوره مصرف کرد دکتر گفته بود پنج دوره مصرف کنه 

شما هم پرس و جو کن قطعا کرمای خوبی هست 

و صد البته الان لیزر هم هست

یه رد کوچیک اشکال نداره میگم گوشت اضافه اینا نیاره بدجور بشه

اگه میخایی گوشت اصافه نیاره پس از همین امروز شروع کن به ترمیم کننده زدن حسابی همش روش بزن 

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

ببخشید اینجور موقع ها چسب بخیه بزنید هم بچه اذیت نمیشه هم ردش نمیمونه من واسه پسرم دوبار این کارو کردم فقط یه خط سفید مشخصه البته اگر خدای نکرده نیاز بود

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
2706