2726
عنوان

جاریم سقط کرده😕

462 بازدید | 27 پست

بچه هاالان مادرشوهرم گفت که جاریم بچشو سقط کرده البته خودش سقط شده حالا یکساله کلا باما قطع رابطه کرده اونم بخاطراینکه باشوهرش که دعوامیکنه باهممون قطع رابطه میکنه😑بخاطرهمین ازپارسال اصلا باهامون رفتوآمد نداره تازه قبل کرونا یه مهمونی بزرگ داشتیم که نیومد بخاطرهمون جریان دعوا باشوهرش حالا بنظرتون برم ازش خبر بگیرم یان چون اینجا غریبه وکسی رونداره بجز برادرش وزنش😕

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍

تورو خدا محتاج دعا تون هستم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😭

دعا کنید مشکل شوهرم حل بشه و ب سلامتی بیاد پیشم 🙏🏻😭

تورخدا دعا کنید پس فردا بیاد همه چی مون به پس فردا بستس محتاج دعا تون هستم 

مشکلمون حل بشه سر نمازام دعاتون میکنم🙏🏻😭

میشه با دلای مهربونتون دعام کنید اخع شنیدم دعاهای دل مهربون میگیره🙏🏻😭😔

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من باشم میگم از فضولیش زنگ زده

ول کن بابا 

حاری جماعت گربه صفته

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
من باشم میگم از فضولیش زنگ زده ول کن بابا  حاری جماعت گربه صفته

نمیدونم بخدا موندم چیکارکنم😕

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
نه عزیزم همه مثل هم نیستن.

آره ولی میگ خودش باهاشون قطع رابطه کرده ینی بده دیگ

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2706