2737
2734
یعنی درد بزرگیه‌ها... اصلا درک نمیکنم، بهم زیر زمین درب و داغونِ 40 متری نشون دادن میگن 85 میلیون ره ...

اعتماد به نفس نیست اینا وجدان ندارن،زیر زمین نگیر حتی اگه شده اجاره هم‌بدی یه واحد کوچیک بگیر ولی زیرزمین نگیر،من نمیدونم قراره چقدر بذاره رو‌پول پیشمون دوماه دیگس قراردم اصلا نمیدونم اجاره میخواد یا دوباره رهن کامل ولی قیمتا روتو دیوار نگاه میکنم میدونم اگه رهن باشه دست کم دویست میذاره رو رهن،ولی چون توکلم به خداست نگرانی وترسی ندارم ،توکلمون به خدا باشه❤️🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ان شاالله زود بدست بیاری

ان شاالله 

ان شاالله شما هم به چیزی که میخوای برسی به سلامتی و دلخوشی

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
2731
2738
ممنون عزیزم ان شاالله یه فکر خوب  به سرم بزنه

ان شاالله

بنظرم حساب باز کن از اصل پولت کم نمیشه 

چون الان قیمتها مشخص نمیکنه ولی تو بانک حداقل از اصل پولت کم نمیشه

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
2706