1874
2106

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
2050

40 تومن داریم، حدودا 100تومن دیگه لازم داریم که بتونیم خونه رهن کنیم  

💙دلیل نفسام  💙پسرام💙  باوجود  💙پسرام💙  عزیزدردونه و وروجکام 💙 که یه تار موی نازشون به تموم دنیا می‌ارزه، خوشبخت‌ترین عالــــَــمـــَـم 💙 خوشحالم بابت دوتا دسته‌گل زیبایی که دارم 💙

کاری نمیشه باهاش کرد تو این خراب شده

میگذره از گناهامون خدایی ک از آرزوهامون گذشت:)کسی چه میداند شاید این جهان جهنم جهان دیگریست ..                                                 گویند که خدا همیشه با ماست ای غم نکند خدا تو باشی؟
2104

والااینقدرولخرجم نه فکرپس اندازم نه سرمایه گذاری

اگه تاقرون اخرشوبه💩نکشم خوابم نمیبره😐

خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️.....🔴  🔵😩😩چقدربعضیابیشعورند😣😣😣
2051