2737
2734
عنوان

یا امام حسین چیکارکنم 😭😭😭

726 بازدید | 55 پست

اول بگم ک من تو این دو هفته تعطیلی امروز اولین بار بود طولانی میزفتم بیرون 

رفتم بیرونو دیذم یه پسز همینجوری دتبالم داره میلد دیشبم جوشن کبیرخوندم از خدا خواستم زودترازدواج کنم و برم

پسزه تا محلمون اومد خیلییی راه اومد همش التماس

اخر گفتم من پلیس دوست دارم تو ک پلیس نیستی برو مزاحم نشو بشوخی واقعاهم دوست دارم 

یهو دیذم برگه استخدامی نیرو انتظامی دراورد از کیفش 

واقعا خیلی عجیب بود من برای ازذواج زیارت عاشورا هم میخونم گفت من سه سال کربلا بودم الانم اومدم استخدام ناجا 

خواستم ببینم بنظرتون نشونه میتونه باشه همیشه موقع زیارت عاشورا خوندن شوهر نظامی خواستم ازخدا

ولی تنها مشکلم اینه ک سنش کمه جفتموند21سالمونه خیلیییی ام احساساتی هنوز منو نشناخته هی میگه تو عشقمی از ته دل عاشقتم چیکارکنم مامانم میگهذوابستت نشه فردا داستان شه

تورو خدا محتاج دعا تون هستم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😭

دعا کنید مشکل شوهرم حل بشه و ب سلامتی بیاد پیشم 🙏🏻😭

تورخدا دعا کنید پس فردا بیاد همه چی مون به پس فردا بستس محتاج دعا تون هستم 

مشکلمون حل بشه سر نمازام دعاتون میکنم🙏🏻😭

میشه با دلای مهربونتون دعام کنید اخع شنیدم دعاهای دل مهربون میگیره🙏🏻😭😔

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چندسالته 

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2738

خانما میشه برای دوتا تاپیک آخرم گزارش بزنین.البته خیلی قشنگن.اول بخونبنشون

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....

عشقی ک تو حیابون بوجود میاد جالب نیس ولی اگه دوسش داری دوست نشید دردسر میشه سریع برید تحقیق و بگو بباد خواستگاری

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖

اسی داستان سر هم کردی؟

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
2706