2737
2734
عنوان

زگیل

473 بازدید | 41 پست

بچه ها زگیل داخل واژن خطر ناکه ؟ درمانش چیه ؟ 

مادر بزرگم همیشه میگ .‌.. هر چقد با دیگران خوب باشی بدی میبینی ولی بر عکسش هر چقد بد باشی همیشه بهت خوبی میکنن .... واقعا راس میگه 

من نمی دانم اسی.

خانما میشه برای دوتا تاپیک آخرم گزارش بزنین.البته خیلی قشنگن.اول بخونبنشون

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره باید بری دکتر،فک کنم فریز کردن،با دکتر زنان صحبت کن بهت میگه

یه سال پیش رفتم دکتر اون گفت دو سه تا هست باید بری لیزر کنی منم خجالت کشیدم ب شوهرم نگفتم  ک رگیل دارم دیروز یهویی دیدم خیلی بزرگ شده خیلی خارش داره 

مادر بزرگم همیشه میگ .‌.. هر چقد با دیگران خوب باشی بدی میبینی ولی بر عکسش هر چقد بد باشی همیشه بهت خوبی میکنن .... واقعا راس میگه 
یه سال پیش رفتم دکتر اون گفت دو سه تا هست باید بری لیزر کنی منم خجالت کشیدم ب شوهرم نگفتم  ک رگ ...

خجالت نداره برو دکتر بعذ خدانکرده اوضاعت بد شه بهتره؟!شوهر منم داشت الان تحت درمانه افتادن و جاشون مونده،فریز کرد

2738
منظورت زیگیل تناسلی؟ وای من مردم تا زیگیل هام خوب شد ، حدود ۵ سال پیش هی فریز میکردم دوباره ریشه می ...

آره عزیزم خودش داخل واژنه 

امکان داره به شوهرت هم انتقال بدی

اتفاقا اون بهم انتقال داده ..... خودش چند وقته خوب شده 

اتفاقا اون بهم انتقال داده ..... خودش چند وقته خوب شده 

خب دیگه خجالت نداره از خودش گرفتی ، ولی حتما پیگیر باش ، اگه تعدادشون کمه نمیخواد فریز کنی ، از یه داروخانه خوب تو شهرتون داروش رو بگیر فک میکنم اسمش پدوفیلین باشه چند بار روشون بزنی خوب میشن

خب دیگه خجالت نداره از خودش گرفتی ، ولی حتما پیگیر باش ، اگه تعدادشون کمه نمیخواد فریز کنی ، از یه د ...

برای من هر دفعه حدود ۴۰ تا زیگیل میزد شایدم بیشتر ، خیلی عذاب کشیدم

ببخشید که این سوال رو میپرسم ، ولی رابطت با شوهرت محافظت شدس؟ خیلی امکانش زیاده اونم گرفته باشه

عزیزم ، همسرم بیشتر از یه ساله زگیل داره .... فریز میکنه ولی باز در میاد من از اون گرفتم .... الکی پیش خودم بهش گفتم دکتر گفته نداری ....

2706