2737
2734
عنوان

امپول تشکیل ریه جنین بیاین!

44540 بازدید | 98 پست

من تو کل بارداریم خداروشکر هچ مشکلی نداشتم تمام ازمایشامم خوب بود فقد یکم انزیم کبدم بالا بود ک دکتر گفت چون بقیه چیزات اوکی این اونقدم مهم نیست یکم فشارم بالا پاین جیشه و ۱۳ رو هشته یک ماهم هست نمکو قطع کردم آسپرین و کلسیم میخورم دیروز یه دکتری گفت باید امپول تشکیل ریه جنین رو بزنم چون احتمال داره زایمانم زود رس باشه اما تو اینترنت خوندم نوشته بود در چ صورای امپول تجویز میشه اما مشکلاتی که نوشته بود رو من نداشتم من فقطم فشارم بالا پاین میشه اصن وزنمم بالا نرفته فقط سه کیلو هفته سی و چهارم هستم الان من چکار کنم!؟قرص فشارم نوشتع برام اینم بگم خالم فشارش سره سه تا بچشم میرف بالا اما هچوق این امپولو نگفتن بهش و زود رس هم زایمان نکرد همشون سر وقتش اومدن من از زدن امپول میترسم چون سود داشه باشه ضرر هاشم داره!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آمپول بتامتازون هیچ ضرری نداره ب همه تجویز نمیشه برای بارداری هدی پرخطر باسابقه زایمان زودرس زده میشه

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
آمپول بتامتازون هیچ ضرری نداره ب همه تجویز نمیشه برای بارداری هدی پرخطر باسابقه زایمان زودرس زده میش ...

مشکل اینه من اولین بچمه سابقه نداشتم بارداریمم پر خطر نبوده ب خاطر همین میگم وقتی لزومی نیس چرا بزنم میگن بچه تا ی هفته کم تحرک میشه من سکته میکنم تو اون ی هفته!

مشکل اینه من اولین بچمه سابقه نداشتم بارداریمم پر خطر نبوده ب خاطر همین میگم وقتی لزومی نیس چرا بزنم ...

دکتربهترمیدونه یاشما،؟؟؟

درضمن نوشته های اینترنت نخون بیشتراسترس ادم بیشترمیکنه..بالاخره هرچیزی بنویسس مضراتش برات بالامیاره والا

درضمن ی چیزی بهت بگم 

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

این تجربه منه 

من بارداری اولم هیچ مشکلی حتی کمردردودردزیرشکم اینا هیچی.سابقه سقط هم همینطور نداشتم..

تمام آزمایشاتم و سونوگرافی هام دقیق انجام میشد بچه سالم سالم بود..

ولی ۳۷هفته بودم ک سزارین اختیاری کردم ک ای کاش ک آمپول بتامتازون میزدم چون ریه نوزادم نارس بود باعث بستری شدن تو بخش Nicu خلاصه ریه نوزادم بدلیل نارس بودن عفونت کرد متاسفانه نوزادم ازدست دادم..

بعدها ازدکترم پرسیدم ک نوزادم چون۳۷هفته بود ریه اش نارس شد؟ک گف امکان داره نوزادیبا۴۰هفته بدنیابیاد ولی ریه نارس باشه یانوزاد۳۲هفته بدنیا بیاد زنده بمونه..!!!

بعد تصمیم گرفتم ک توبارداری دومم حتما بتامتازون برای اطمینان بزنم..خداروشکرزدم هیچ مسکلی پیش نیومد پسرم سالم بدنیااومد.!

2738

تیترت غلطه 

تشکیل نه تکمیل 

بتامتازون فقط به تکمیلش کمک می کنه

ضرر هم نداره

کم تحرکیشم ناچیزه 

تو نی نی سایت خیلی خفن می گن درباره ش

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
مشکل اینه من اولین بچمه سابقه نداشتم بارداریمم پر خطر نبوده ب خاطر همین میگم وقتی لزومی نیس چرا بزنم ...

لازمه گلم. اولا اینو بدون که بچن الان دنیا بیاد سالمه شکرخدا. آمپول بزن که دنیا اومد دستگاه نره. اون چیزایی که اینترنت نوشته رو جدی نگیر گلم. ان شاالله به سلامتی زایمان کنی. من 2دی وقت دکتر دارم میخوام خودم بگم بنویسه 

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 

لزومی نداره؟؟؟ از دکتر بهتر میدونی؟؟؟ دیگه از فشار چی خطرناک‌تر میخوای داشته باشی 

از فشار خطرناک‌تر تو بارداری نیست بعد میگی بارداری پر خطر محسوب نمیشم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

منم بارداری مشکلی نداشتم.همه چی خداروشکر خوب بود.چون میخواستم سزارین اختیاری هفته ۳۸کنم.دکترم برام ۶تا نوشت کا مطمئن بشه ریه تکمیل میشه.تو دو سری به فاصله ۲۴ساعت زدم.خداروشکر بچه ام سالم کنارم.

دوستم هم بهش گفتم اونم به دکترش گفت.براش تجویز کرد.الان‌پسرش سالم کنارشه

این تجربه منه  من بارداری اولم هیچ مشکلی حتی کمردردودردزیرشکم اینا هیچی.سابقه سقط هم همینطور ن ...

وای عزیزم چقد سخت بوده برات ک دنیا اومده بچت از دست دادی 

منم انقد فک میکنم به ابن چیزا 

خداپسر گلتو حفظ کنه

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706