2726
عنوان

خاسم بگم هیچ وقت....

112 بازدید | 7 پست

سرزنش نکنید بابت اشتباه. ی دختری راجب ازدواج و طلاقش زده بود سززنش کردید ک حقته اشتباهه خودت بوده...بعدا سر خودتون میاد خدا نکرده میفهمید ی وختا ناخاسته تو ی سری چیزا میفتی.زندگی کوتاهه آدمی ب امید زندس انرژی خوب بدید من ک خودم این مدت ی سری مشکلا بارم پیش اومد فهمیدم واقعا..با این مردم نباید درد دل کرد سریع بد ترین حالت ممکند برات در نظر میگیرن و تخریب و تمام

خدا جونم😍شکرت برا همه چی😍😍😍😍😍😍😍😻😻😻😻😻خدایا مرسی هوامو داری....چه قد خوشحالم که در تاریخ ۹/۹/۹۹ منو به ارزوم رسوندی خدای عزیزو مهربون من ...‌مرسی که دستمو میگیری و کمکم میکنی همیشع...من خیلی خوش شانسم تو زندگیم خدا.از امروز ب بعد میخای همه چی بهم بدی😍😍😍الهی من قوربونت بشم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم همیشع مسگفم فلان دختره خره فلان کارو کردع بعدا خودم کردم و تاوان دادم پس حواستون باشع .هیچ وختم کسیو نا امید نکنین خدا خوشش نمیاد دل بنده هاشو بشکونید

خدا جونم😍شکرت برا همه چی😍😍😍😍😍😍😍😻😻😻😻😻خدایا مرسی هوامو داری....چه قد خوشحالم که در تاریخ ۹/۹/۹۹ منو به ارزوم رسوندی خدای عزیزو مهربون من ...‌مرسی که دستمو میگیری و کمکم میکنی همیشع...من خیلی خوش شانسم تو زندگیم خدا.از امروز ب بعد میخای همه چی بهم بدی😍😍😍الهی من قوربونت بشم...
2728
ماجرای اون خانومو نمیدونم ولی خداییش با سرزنش کردن هیچ مشگلی حل نمیشه ،  هیچکس رو سرزنش نکن ...

گفه بود با یکی دوس بودم زنش شدم بابام گف نکن الان طلاق گرقم بش گفه بودن اره حقته میخاسی گوش کنی

گفه بود با یکی دوس بودم زنش شدم بابام گف نکن الان طلاق گرقم بش گفه بودن اره حقته میخاسی گوش کنی

دل که این حرفا حالیش نیست....

خاک بر سر اونایی که نونشون تو نفهمیه...  خراب آن‌کس که آبادت نخواهد... 

عزیزم رفتم آزمایشامو دیدم

آزمایش خون رو خود بیمارستان فرستاد مدیریت 

برا همین نمی‌دونم دقیق چیا رو چک کردن

برای بقیه موارد آزمایش اعتیاد به انواع مواد رو هم ازم گرفتن

من با تمام بدی هایم خدایی به شدت خوب و مهربان و بخشنده دارم، او تمام گناهانم را دید اما بخشید،تمام اشتباهاتم را دید اما نادیده گرفت،او تمام سرکشی هایم را طوری بخشید که فرشتگان نویسنده اعمالم هم از خاطرشان رفت، توبه مرا طوری پذیرفت که انگار هیچ وقت خطایی نکردم، روحم را تطهیر کرد،پاکتر از قبل، او تمام دعاهایم را اجابت کرد،تمام درهای بهشت را به رویم گشود،او تمام امیدم را با نگاه مهربانش پاسخ داد،عاشقانه مرا در آغوش گرفت، چقدر زیباست خدا داشتن