2737
2734
عنوان

یک سوال خانومانه

406 بازدید | 17 پست

سلام 

با عرض پوزش 

یکی از عزیزان من ۴۶  سال سن داره ماه پیش عادت ماهیانش ۱۰ روز عقب انداخت و بعد اون خیلی شدید خونریزی کرد و بعد

این ماه الان یازدهمین روز پریودشه خونریزی شدید داره و لخته لخته است

کسی اطلاعی داره چی مصرف کنه تا قطع شه

فعلا امکان دکتر رفتن نیست باید وقت بگیریم و امروز و فرداهم تعطیله

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

تورو خدا محتاج دعا تون هستم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😭

دعا کنید مشکل شوهرم حل بشه و ب سلامتی بیاد پیشم 🙏🏻😭

تورخدا دعا کنید پس فردا بیاد همه چی مون به پس فردا بستس محتاج دعا تون هستم 

مشکلمون حل بشه سر نمازام دعاتون میکنم🙏🏻😭

میشه با دلای مهربونتون دعام کنید اخع شنیدم دعاهای دل مهربون میگیره🙏🏻😭😔

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
تورو خدا محتاج دعا تون هستم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😭 دعا کنید مشکل شوهرم حل بشه و ب سلامتی بیاد ...

ان شاالله که مشکلتون حل میشه عزیزم

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ان شاالله که مشکلتون حل میشه عزیزم

خیلی ممنون عزیزم انشاالله حاجت روا بشی🙏

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
کپسول مفنامیک اسید شنیدم دوتا بخوری خونریزی کم میشه و بند میاد

ممنون میگم بخوره

اصلا رنگ تو صورتش نمونده

2738

حتما حتما دکتر 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         

حتما تحت نظر دکتر باشه هر خونریزی بدون علت خطرناکه حتما باید سونو و آزمایش بدن 

ساده با طب سنتی از روش رد نشه  

ممکنه چیز ساده ای باشه که انشالله اونطوره 

اما سرطان رحم هم علت اصلیش همینه 

حتما تحت نظر دکتر باشه هر خونریزی بدون علت خطرناکه حتما باید سونو و آزمایش بدن  ساده با طب سنت ...

وای نترسونید تو نت زدم نوشته بود ممکنه فیبروم و.. باشه

دکتر که حتما میریم 

خواستم با یه چیز قطع یا کم بشه خونریزیش

2706