2726
عنوان

ایمو شوهر با خواهرش

384 بازدید | 57 پست

شوهرم یه سره با خواهرو مادرش ایمو میکنه بچه رو ببینن اعصابم خورده دیشب دعواکردم گفتم چشای بچه ضعیف میشه باز امروز ایمو کرد منم عصبی شدم گردنبندمو پاره کردم دادو بیداد کرد ....هولم دادو...‌حرف غیر منطقی بود؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

گردنبندتو چرا پاره کردی ولش کن الان توک هرچی میگه لج میکنه چیزی نگو شاید دیگه اینکارو نکرد

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

اره خب دوس داره حرف بزنه چیکارش داری حالا اگه جاتون برعکس بود میومدی میگفتی شوهرم نمیزاره مامانم بچه رو ببینه

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

والا اون نباید هولت میداد ولی به نظرم آره حرفت منطقی نیست

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

گردنبندت چرا پاره کردی؟ 😬😬😬😬

نه غیر منطقی نیست زیاده روی خوب نیست دیگه. وقتی میخواد ایمو کنه قبلش بچه رو صدا بزن به هر بهونه ای تا پیش خودت باشه. وقتی که میبینی دیگه خیلی شده

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤

وااا بچها الان همش گوشی به دستن اونوقت مادر بزرگ و عمه دلیلش باشن بچه چشمش ضعیف میشه

😂😂

عروس هم عروسای قدیم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
مردا رو ساعت ۹ باید بزاری دم در 

😂😂😂😂😂😂😂

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2706