2733
2734
عنوان

آرایشتون در چه حده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1008 بازدید | 108 پست
اعع دوست باشین دعوا نکنین

من خو کاری ندارم دارم نظرمو میدم میگه فهمیدیم خوشکلی

وی اقد بدم میاد ایجوری میکنن انگار بچهای حسود

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوبار گفتی بدون ارایش خوشگلم چ بطی به خوشمزگی داره گفتم اوکیییییی 

من اولش گفتم هیچی ارایش نمیکنم همینجوری خوشکلم

بار دومم گفتم از کرم بدم میاد 

خدا عقلت بده ریپ نزن حوصلتو ندارم

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
2738
من اولش گفتم هیچی ارایش نمیکنم همینجوری خوشکلم بار دومم گفتم از کرم بدم میاد  خدا عقلت بده ری ...

بار دوم گفتی قیافمو بدون ارایش دوس دارم پز زیر پوستی بود

ایشالا خدا به تو هم عقلی بده مریضه عقده ای معلوم نیست چقد عقده ای هستی اینجا از خودت تعریف میکنی کسی جوابتو نداد باز نوشتی😂😂😂😂ریپلای نکن باز 

2706