2737
2739
عنوان

غذانخوردن دخترم منو از پادر اورد

132 بازدید | 20 پست

هرچی بش میدم نمخوره تف میکنه دهنش باز نمیکنع هفت ماهشه وزنشم کمع نمیدونم چکار کنم

من میخوام تپلی شم ب امید خدا اگ تجربه ای برا تپل شدن داری بهم بگو دوستم😍

دکتر ببری شربت اشتها اور میده

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عادیه هرچی بزرگتر بشه بهتر میشن فعلا روی شیرش تمرکز کن جون پایین یکسال هست 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2731
شیر کم بده ۴ ساعت کامل شیر نده بزار گرسنش شه. بچه کم وزن باید شیر کم بخوره

از صب شیرنخورده بود الان اوردم غذا بدم باز نخورد

من میخوام تپلی شم ب امید خدا اگ تجربه ای برا تپل شدن داری بهم بگو دوستم😍

ببین من همیشه پسر عمه ام که ۱۰ ماهشه وقتی چیزی نمیخوره یکم ماست توی یک ظرف برای خودم می کشم بعد جلوش میخورم هی به به میکنم بعد هوس میکنه شروع میکنم باهام میخوره من ماست میخورم اونم غذاخودش رو 

2738

خیلی سخته منم دخترم هفت ماهشه اوایل حتی اوق میزد انقدر که دوس نداشت ولی الان میخوره غذاشو 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

بچه همینه و ما مادرها هم غصه عالم میگرتمون من دخترم دو سالشه خوراکش عالیه ولی کافیه یه وعدرو نصفه بخوره هی خود خوری میکنم وقتیم میتوابه فک میکنم گرسنشه عذاب وجدان میگیرم. ما مادرای ایرانی خودمون پیر میکنیم واسه بچه هامون آخرم شوهر میکنن میرن یا زن میگیرن بازم میرن😅🤣ولی استارتر جان تایم بگیر ۳ ۴ ساعت هر چی گریه کرد شیر نده به هیچ وجه فرنی هم نده خواصی نداره یکم سوپ مقوی اسیاب کن شل بده که اشتهاش باز شه توش جعفری بریز بدی توبی بده

روانشناسی کودک

عزیزم بچه منم دقیقا همینطور بود

یه قاشق پیش خودم گذاشتم قاشق خالی رو میذاشتم دهنم بعد به بچه م با قاشق خودش میدادم (البته اولش با قاشق مثل خودمون بعد با قاشق چای خوری استیل،قاشق سیلیکونی خودش رو نمیخوره)

اگه باباش هم خونه باشه سه نفری قاشق میذاریم دهنمون

با این روش دیگه تف نمیکنه

الانک زوده فک کنم

ولی بچه خاله و بچه جاری منم، اصلا غذا نمیخوردن 

بچه هاشونو ک از شیر گرفتن ، الان ماشالا خوب غذا میخورن

اگ خیلی حساسی ی دکتر تغذیه ببرش

ولی بنظر من هرچی حساس نباشی بهتره،خیلی سخت نگیر 

منم بچه بودم بابام بمامانم غرمیزده ک چرا بچه لاغره و ....

ولی الان مامانم هی ب بابام میخندهو اذیتش میکنه،میگ نیگا اینقد بمن غرزدی ک چرا لاغره-الان بچت اندازه خودت شکم داره خخخ

نعمت هایتان را بشمارید :)))))

راستی عزیزم اگه مثل بچه من باسینه میخوابه موقع خواب بهش غذا نده و با سینه و شیرخوردن بذار بخوابه چون میک زدن بهشون آرامش میده

در کل به مرور خوب میشه چون بچه ها با غریزه قوی میک زدن دنیا میان و تا نزدیک یک سالگی این غریزه باهاشونه بخاطر همین اوایل مقاومت میکنن در برابر غذاخوردن و فکر میکنن فقط شیر خوردنیه و از غذایی که ما بهشون میدیم یه جورایی چندششون میشه

2706