2737
2734
عنوان

اومدم نی نی سایت کلی دوست پیدا کنم

132 بازدید | 20 پست

دخترا من خیلی جنسیتمون و دنیای دخترونه رو دوست دارم

خیلی افتخار میکنم دختریم

اومدم اینجا با کلی دختر موفق آشنا شم و با هم دوست شیم

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم به سرزمین عجایب خوش اومدی.

امیدوارم دوستای خوبی پیدا کنی.

یه نصیحت دوستانه اگه متاهلی تو تایپک خیانت و مادرشوهر بدجنس و اینا اصلاااااا نرو چون قشنگ گند میزنه به زندگیت.

و اینجا نصف کاربرایی که اسم زنونه دارن مردن عزیزم سعی کن کلا زیاد صمیمی نشی.

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
2738
سلام عزیزم به سرزمین عجایب خوش اومدی. امیدوارم دوستای خوبی پیدا کنی. یه نصیحت دوستانه اگه متاهلی ت ...

چشم ممنون از راهنماییتون 

من مجردم

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
بگو گلم 

من عاشق یکی شدم ک اونم عاشقمه خییییلی همو دوس داریم

بعد یکی دیگ هس عاشقم شده هی پاپیچم میشه بعد یجوریه ک اصن نمیخوام عشقم بفهمه 

موندم چیکار کنم

نمیدونم کدوم بدردم میخورن

نمیدونم آینده ایی دارم یا ندارم 

گیجم خیلی 

کمکم کنین😭

چشم ممنون از راهنماییتون  من مجردم

خواهش میکنم

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
چقدر درست گفتی من کلا از وقتی اومدم اینجا بدبین شدم

اصلا کلا ادم از صفحه ی نینی سایت که خارج میشه ضد شوهر و خانواده شوهر میشه😂😂😂😂

آره من هیچ وقت از پسرا خوشم نمی اومد و از جنسیت ام راضی ام 😂😂😂

نمی خواستم دوست پیدا کنم ولی کلی درخواست دوستی داشتم 🤣🤣🤣🤣

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
اصلا کلا ادم از صفحه ی نینی سایت که خارج میشه ضد شوهر و خانواده شوهر میشه😂😂😂😂

دقیقا 🤣و اینکه مقایسه میکنه مثلا من قبلا خیلی چیزارو نمیدونستم یا عادی بود ولی الان نه... 

2706