2726
عنوان

کسایی که وکیل گرفتن بیان

146 بازدید | 22 پست

سلام بچه هامن برای نفقم وکیل گرفتم خودم بخاطر بارداری وکرونا نمیخوام برم وکیلمم گفته نمیخواد بیای کسایی که وکیل گرفتن خودتونم رفتید؟اگرنرم فرقی نمیکنه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خیر جلب دادرسی صادرشده

خوب براش یا جریمه نقدی میدن یا حبس.اگه سابقه کیفری نداشته باشه معمولا جریمه نقدی بدل از حبس میدن حالا اگر هم حبس بدن بار اولش باشه اقا اعتراض کنه تجدید نظر تعلیق میکنه اگر هم تعلیق نکرد زندان رو کم میکنه و شوهرت میره زندان و با گذروندن یک سوم حبس ازاد میشه

عزیزم کلا اگر من رای بیارم چه نفعی داره این حکم برام؟

کار خاصی نمیتونی باهاش کنی.فقط میتونی ثابت کنی که شوهرت نفقه نداده و اگر هم دادخواست طلاق به استناد همین ترک انفاق بدی شوهرت بلافاصله نفقه رو برات واریز میکنه و دیگه نمیتونی به استناد بند اول ضمن عقد طلاق بگیری

تنها سودش برات اینه شوهرتو یا با زندان یا با جریمه نقدی مجازات میشه.

هدفت اینه که طلاق بگیری و شوهرتو زندان بفرستی؟

کار خاصی نمیتونی باهاش کنی.فقط میتونی ثابت کنی که شوهرت نفقه نداده و اگر هم دادخواست طلاق به استناد ...

نه من قصدم طلاق نبوداون ۱۰۰درصد قصدش طلاقه ولی میخوان اذیتم کنن مفت طلاق بگیرم

بعدشوهرم به صاحبخونه گفته میخواد خونه رو تخلیه کنه اگرخونه نداشته باشم وبلاتکلیف باشم میتونم طلاقمو ...

باید اول دادخواست تهیه منزل و اثاث بدی بعد اقا اگه نامرد باشه میره سریع خونه قول نامه میکنه و اثاث اجاره یا تهیه میکنه و دادخواست طلاقت که رد شد یک هفته بعد باز میره همرو پس میده اون وقت باز باید دادخواست طلاق به استناد عدم تهیه منزل و اثاث بدی  بدی و این دور بالط همیشه ادامه داره.خدایی طلاق گرفتن سخته قاظی با کوچکترین بهانه رد میکنه مگر اینکه چند بار از شوهرت کتک خورده باشی دیگه شوهرت راه فراری نداره.اینا تجربه چند سال دادگاه رفتن منه ولی حتما از یک وکیل مشاوره بگیر

2706