2703
2553

با چه نام افزاری درستش کنم  ببرم دور کند چه آهنگی روش بزارم میخوام بزارم اینستا پاییزه باشه 

خدآیا بِه همسرم پول بِده🥺بتونه چند تا تیکه جهزیه شو و یه خوُنِه رَهن کُنِه بِریم سَر خونه زِندِگیمون🥺💔خُدایا جَهزیم قدیمی شُد دیگ ،دِلت نمیسوزِه☹گُنآه دآرم خدآجونم😗❤

Clipvue

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

لایکی

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ما هم رفتیم بیرون یه عالمه برگ ریخته بود زمین پیاده شدیم خواستم عکس بگیریم  شوهرم از اول تا اخر کله اش تو گوشی بود و برگشتیم 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
ما هم رفتیم بیرون یه عالمه برگ ریخته بود زمین پیاده شدیم خواستم عکس بگیریم  شوهرم از اول تا اخر ...

احیانن با شوهر من نرفتی بیرون؟؟؟

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2714

ما ی ماه پیش رفتیم خارج شهر  تو بارون و فضای پاییزی قدم بزنیم همسرم تاره از حموم اومده بود نمیدونم سرما خورد یا کرونا البته کسی نبود که ازش کرونا بگیره ی هفته تو خونه افتاد مریض شد 🥴🥴🥴😁😁😁

نه به اقایی  نه به شوشویی   نه به کراش و رل