2726

پنج میلی متره عزیزم

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ینی بد یا خوب؟من تجربه ندارم سر در نمیارم

آندومتر در هنگام قاعدگی نازک ترین حد ممکن است  و معمولاً بین 2-4 میلی متر ضخامت دارد.

نیمه اول مرحله تکثیر تقریباً از روز 6 تا 14 چرخه قاعدگی یعنی فاصله زمانی بین پایان یک قاعدگی، هنگام قطع خونریزی و قبل از تخمک گذاری بعدی، آغاز می شود. در این مرحله، آندومتر شروع به ضخیم شدن می کند و ممکن است بین 5-7 میلی متر اندازه گیری شود.

با پیشرفت چرخه و حرکت به سمت تخمک گذاری، آندومتر ضخیم تر  شده و به حدود 11 میلی متر می رسد.

تقریباً روز 14 قاعدگی، هورمون ها باعث آزاد شدن تخمک می شوند. طی این مرحله یعنی فاز ترشحی، ضخامت آندومتر در بیشترین حد خود و حدود 16 میلی متر است.

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
کیست نداری که اون ضخامت رحمت هست

وااا خود دکتر گفت کیست تخمدان سمت راست عکس سونوواژینالم هس ولی خودم متوجه نمیشم.ولی درد ریز سمت راستم میگیره ول میکنه 14روزم لک بینی داشتم یعد خون ریزی شد امروز یکم کمتر شده.اولش گفتن بارداری بعد سونو چیزی دیده نشد سونو واژینال داد گفت کیست تخمدان سمت راست

💕😍عشقِ مامان بابا خوش اومدی به دنیامون😍💕
آندومتر در هنگام قاعدگی نازک ترین حد ممکن است  و معمولاً بین 2-4 میلی متر ضخامت دارد. نیمه اول ...

14روز لک بینی داشتم که رسید ب خونریزی توضیح دادم ب اون دوست دیگمون به خاطر همونه5زده پس؟

💕😍عشقِ مامان بابا خوش اومدی به دنیامون😍💕
2706