2737
2734

اول شش هفت سانت کش باف بزن.بعددیگه اندازه بگیرببین اندازه ست یانه دیگه 

پسرعزیزم میدونم که مثل آبجی باران چشای مشکی درشت بامژه های بلندپرپشت داری....میدونم که بااین لگدهای محکمت میخای به مامانی بفهمونی که همه چیزرومیفهمی 😍میدونی وقتایی ک محکم میزنی توی شکم مامانی بابایی چقدرذوق میکنه وهمون موقعست که جفتمون خداروشکرمیکنیم ک خدای مهربون قراره یه نعمت دیگه بهمون بده🥰🤩😍خدای عزیزومهربون من یه مادرم ومیدونم که قشنگ ترین ودلنشین ترین حس یه زن وقتیه که بچشومیزارن روی سینه هاش وازشیره وجودش اون دلبندروسیرمیکنه 🤗خدای مهربون ازت میخام که همه هم جنسای من روبه این حس زیباودلنشین برسونی🙏میدونم که توارحم الراحمینی وبرات کاری نداره🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 🙏

آخراش یکی درمیان دوتارو یکی کن بعد کم کن

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منم اینجاش گیر کردم .کم کردن معمولا چندسانته تموم میشه؟

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2731
آخراش دقیقا کی ردیف چندم؟

سه چهار ردیف آخر

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2738

کشباف ک برا بچه ۴ سانت بسه.اگه قراره کلا ارتفاع کلاهت مثلا ۱۴ سانت باشه از ده سانت شروع کن کم کردن.البته نه ی دفه ک کلاه شبیه قیف بشه ی دفعه

خدایا هزار مرتبه شکرت که ی دختر سالم بهم دادی
شمابرای بچه میبافی چندساله؟

پنج سالشه.دادم مامانم اولشو بافت الانوخودم دارم پیرم بالا همینجوری.چند سانت میشه کم کردنش؟یهو زیادی دراز نشه؟؟؟؟

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
کشباف ک برا بچه ۴ سانت بسه.اگه قراره کلا ارتفاع کلاهت مثلا ۱۴ سانت باشه از ده سانت شروع کن کم کردن.ا ...

ینی چی کم کن 😥

برای بچه یکساله کشبافت چندتاسربندازم ؟دورسرش 48تقریبی میگی بهم

کاموات نازکه یا کلفت؟

پنج سالشه.دادم مامانم اولشو بافت الانوخودم دارم پیرم بالا همینجوری.چند سانت میشه کم کردنش؟یهو زیادی ...

من تونت دیدم خانمه گفت هرده سانت 5تاکم کنیدبازدقیق نفمیدم شماچندتاسرانداختی؟

2706