2726
عنوان

کارکردن و نامزد

198 بازدید | 11 پست

من خیلی درسخون بودم و الانم دانشجوی خوبی ام نامزدمم میدونه ،ولی دوماهی میشه واسه خرجای کلاسای زبان و چیزای دیگه  و کلا اینکه از بابام هی پول طلب نکنم سرکار میرم، کارش پشت میزی نیست ، کارگری هست، تو کارخونه ی تولیدی یه شهرک صنعتی ،بسته بندی میکنم، الان اینو نامزدم میدونه ،اشتباه کردم بهش گفتم ؟ بنظر شما چه دیدی داره؟ زشته؟ انگار راضی نیست یکم ولی چیزی نمیگه ،میگه تو اینهمه خوندی لیاقتت کارگری اونجا نیست ،و یبارم تو شوخی میگف دنیا خیلی بی رحمه و ادم واسه یه لقمه نون چیکارا که نمیکنه ، بنظرتون بد هست؟ چیکار کنم خب ،هم تو خونه حوصلم سر میره هم میخام یکمی مستقل باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب بگو نمیرم دیگ

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

بستگی به طرفت داره 

من مجردیم یه مدت کار می کردم بعد ازدواجم گفت وقتی دیدم چقدر زحمت کشی و مستقلی حاضری برای یه پول کم حتی زحمت بکشی فهمیدم چقدر ارزش داری چقدر خوشبختم دارمت

حالا یه آدم ممکن پیدا بشه زحمتت تحقیر کنه بزن تو سرت که متاسفانه دیدم تو اطرافم ازین شوهرا

عزیزم من نمیدونم کارت چجوریه.ولی وقتی میگی کارگری!!!

واقعا اگه تحصیل کرده ای میتونی ویزیتور یا مثلا منشی یا تو املاکی یا جایی کار کنی و هرماه حقوقتو بگیری.....خلاصه خیلی کارا هستش میتونی حسابدار مغازه ها سوپرمارکتا اینا بشی

بزن تو شیپور بنویس اگهی کار در محل سکونتت...حالا هرکجا که هسی

مثلا اگهی کار در تهران!!!!!

بزن خیلی کارا که مناسب تر باشه به پستت میخوره...کارگری واسه کسایی هستش که تحصیل کرده نیستن!درسته کار عار نیس ولی بالاخره تو درس خونده ای و همینطور نامزد کرده.یه جای بهتر واسه کار پیدا کن کار گری واست مناسب نیس البته این نظر منه!

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
صبا اونجا سرم شلوغه وقت نمیکنم پیاماشو جواب بدم، شبم خستم میفهمه

عقدید؟ اگه نامزدید که رفت آمد خونه ندارید میتونی درس و بخونه کنی بگی کلاس زبان دارم صبحا درسم سخت شده امتحانا شروع شده

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

تو انقدر عزت نفس داری ک واسه اینکه دستت تو‌جیب خودت باشه داری کار میکنی

بعد نمیتونی نامزدتو بشونی سرجاش؟؟

اومد حرفی بزنه بگو مهم حلال بودن پوله و شرف اونایی ک ترجیح میدن کارکنن تا دستشونو جلو بقیه دراز کنن

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی