2733
2734
عنوان

ماجراهای جاری.این قسمت خونه مادرشوهر😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3958 بازدید | 113 پست
خودش که ظاهرا راضیه پای خونواده ی شوهرو کامل قطع کرده خونواده ی خودش یکسره اونجان یه عالمه هم طلا دا ...

آواز دهل از دور خوش است، این ظاهر زندگیشه، بیا ادم نشونت بدم بگی خوشبختر از اینا وجود نداره، خونه ماشین ویلای ۲ هزار متری، مسافرت هر ۱۵ روز یبار، لباس نو میخره خوشش نمیاد نو میندازه اشغالی، همش در حال خریده، جلوی ما دعوا کردن یبار شوهرش مثل بچه ۵ ساله چنان گریه میکرد میگفت بدبختم ارامش ندارم، حاضرم هیچی نداشته باشیم اینقدر با هم دعوا نکنیم، زنش میگفت هفت روز هفته دعوا و قهریم، مرده خیانت میکرد، یعنی من فهمیدم باورم نمیشد🙄

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
هر دفه میخام برم خونشون لرزش دست میگیرم که امروز میخاد چجوری با متلکاشون عذابم بدن

عزیزم چرامیری؟مگه عزت نفس نداری؟نروگورباباشون یذره محکم باش مامانت توروبه این دنیااورده که متلک وتهمت بشنوی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چرامیری؟مگه عزت نفس نداری؟نروگورباباشون یذره محکم باش مامانت توروبه این دنیااورده که متلک وتهم ...

خب وقتی دعوت میکنن مجبورم برم

تۅ ݦݦلکتی زندڱێ ݦێڪنیم کہ ݦࢪدݦٵنݜ بعد از دࢪێٵڢٺ ݐۅݪ ٵز ڂۅدݐردٵز ݦیشمارنش👺
2731
بعد با حالت حرص رفت تو اون یکی اتاق بعد چن دقیقه دیدم برادرشوهرمو صدا کرد اتاق در اتتق هم باز بود دی ...

واااای خداااا😂😂😂😂😂😂😂😂😂

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

حالاتوچراگریه کردی?🤔🤔😐

خدایاشکرت واسه همه چی🙏❤من خیلی خوشبختم چون مامان دوتافرشته کوچولوام وهمسرمردی هستم ک باتموم وجوددوسم داره وبرای خوشبختیه من وبچهام تلاش میکنه💖💖بعـضـیـاخــیـلی عقــده ای هســتـن😏ازطــرزصـحبـت کـردنـشــون کامـلا مشـخصـه🤗🤗
2738
خدا به دادت برسه چهار تا مادر شوهر داری

همانا خواهر شوهر مشاور اعظم مادرشوهره 

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
وا یعنی چی جاری بزرگا من جاری بزرگم ولی از جاریم خوشگل ترم 

خب بعضیا حسودن نمونش زنعمو خودم چشم نداره خوشبختی ماارو ببینه

من همون شتریم که تکیه میده به دیوار شیرکاکائو میخوره😏
یعنی جاری بزرگا فقط حسود میشن ؟

ن جاری کوچیکام حسود میشن من برای شوخی گفتم

نمونش دختر خاله خودم هر چی جاری بزرگش میخره از چشمو هم چشمی اون میره عینشو میخره

من همون شتریم که تکیه میده به دیوار شیرکاکائو میخوره😏
2706