2726
عنوان

دخترم شبها جیغ میزنه گریه میکنه

640 بازدید | 21 پست

سلام دوستان دخترمن۲۳ماهشع،الان نزدیک یک ساله ک نصف شبها جیغ میزنه گریه میکنه،دوسه بار بیدارمیشه وحتمااااا باباش باید بغلش کنه راه بره تابخوابه،کم خون هم نیست،الان یک ماهه از شیرگرفتمش بدترشده،کسی میدونه باید چیکارکنم؟؟خسته شدیم دیگه اعصاب نمونده برامون

بچه منم بود ولی تو ۱۰ ماهگی کم کم خوب شد بردار میشد من بغل میکردم آخر کم کم گذاشتم رو پام بعد از سرش پرید

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه منم بود ولی تو ۱۰ ماهگی کم کم خوب شد بردار میشد من بغل میکردم آخر کم کم گذاشتم رو پام بعد از سرش ...

نه بچه من هیچ ترفندی روش اثر نداره،انقدر جیغ میزنه تا باباش بغلش کنه راه بره ،خیلی بد وضعی شده😔😔

2728
نه عزیزم دوهفته پیش تب شدید کرد بردم دکتر آزمایش خون مدفوع داد.گوشاش رو دکتر چک کرد مشکل نداشت

دوباره دکتر دیگه ببر منم برده بودم گفت مشکلی نیست بعد یه فوق تخصص برند گفت عفونت گوشه تا ۳ ماه هم طول می کشه تا کامل خوب بشه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
دارویی چیزی داد؟؟الان دختر من یکساله ک اینطوریه

انتی بیوتیک 

اهان.دختر من همین دو هفته پیش آزمایش مدفوعش عفونت داشت،سفیکسیم دادمش ی شیشه کامل.بعید بدونم عفونت گو ...

خلاصه یه دردی داره بچه وگرنه الکی گریه نمیکنه بدون دلیل نیست

سر کتاب براش باز کن

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
نمیدونم.😔😔😔😔واقعا درمونده شدیم،دکتر ک میگه چیزی نیس

چیزیش نیست فقط شرطی شده و عادت کرده به گریه کردن و بغل کردن پدرش،براش تبدیل به یه عادت هر شب شده،بنظرم چند شب هر چقدر هم که گریه کرد باباش بغل نکنه و فقط توی رختخاب کنارش دراز بکشین و نوازشش کنین تا اروم شه و از سرش بیفته

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   

واای دقیقااااا داداش منم همین مشکلو داررره 

یعنی چشونه🥺🥺🥺

نصف شب بیدار میشه 

جیغ و گریه اصلا اروم نمیشه 

زندگی دروغ بود،ما برای ماشین بازی پا به زمین گذاشتیم🚘🌍🇫🇷405🇫🇷لاتِ دلفینی مامانشه🫠🤤❤️
2706