2726

پسرم 6سالشه تقریبا 22روز پیش علایم کرونا داشتیم البته تست ندادیم ولی چون علایمشوداشتیم فهمیدم کروناست پسرم 5روزه مدام اب میخوره دسشویی میره بردم دیروز ازمایش دادم قند ناشتاش 101 شده... هنوزم اب میخوره دسشویی میره هر یه ربع تقریبا شبا صبحا هم کمتر میره 

سرچ کردم نگشته بود حمله ویروسی یا خود کرونا باعث میشه بچه ها 70درصدشون دیابت نوع 1بگیرن الان خیلی میترسم نکنه این دیابته امروز هم 5شنبه ست تعطیله مطب باید تاشنبه صبر کنم دارم دق میکنم اعصاب برام نمونده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

البته نسبت به روزای قبل کمتر شده اب خوردن و دسشویی ش ولی خب هست دارم میمیرم ازترس دیابت. من وپدرش سالمیم ازلحاظ قندو خانواده خودم هم همینطور ارث نداریم. فقط مادرشوهرم و برادراش دارن قند پدرشوهرمم نداره تو ارثش

چاقه؟ کاکائو و تنقلات زیاد میخوره؟ 

اره از بچه گی چاق بود کلا ژنش درشته تنقلات اصلا فقط چند هفته ست کشمش ونخودچی مدام میخورد عسل روزی 3قاشق،به خاطر مریضیش ابلیمو عسل و اسطوخودوس و مرزنجوش و زعفران قاطی میکردم میدادم میخورد

عزیزم 101 که زیاد نیست منم یه بار 105 بودم ولی دیابت ندارم این یکی دو روز هم مراقب باشین بعدا ببرش د ...

میترسم یهو بره بالا تواین دوروز نفهمم چی بدم بخوره چی ندم بهش تا برم دکتر خیالم راحت شه؟ ازمایش کشت ادرار هم داده امروز اماده میشه خداکنه اونم سالم باشه

میترسم یهو بره بالا تواین دوروز نفهمم چی بدم بخوره چی ندم بهش تا برم دکتر خیالم راحت شه؟ ازمایش کشت ...

عزیزم شیرینی جات کمتر بده بخوره اگه نگرانی یه سر برو اورژانس بیمارستان خیالت راحت بشه اگه هم نمیخوای بری به نظرم مشکلی پیش نیاد فقط اگه حالت تهوع و استفراغ هم اضافه شد به علائمش حتما ببرش

عزیزم شیرینی جات کمتر بده بخوره اگه نگرانی یه سر برو اورژانس بیمارستان خیالت راحت بشه اگه هم نمیخوای ...

شیرینی جات اصلا نمیخوریم فقطکشمش که اونم ازدیروز بهش ندام شهرمون یه بیمارستان داره اونم پره کروناییاست شنبه ببرم مطب خداکنه چیزی نباشه.. 

شیرینی جات اصلا نمیخوریم فقطکشمش که اونم ازدیروز بهش ندام شهرمون یه بیمارستان داره اونم پره کروناییا ...

نگران نباش گلم اگه گلوکومتر تو اقوام جایی میتونی قرض بگیر قندش رو چک کن اين دو روز ولی 101 بالا نیست احتمالا به خاطر اینکه تپلی هم هست یکم بالا نشون داده انشالله بخیر میگذره عزیزم❤️

یکساله به خاطر رفلاکس پنهان ش روزی دوتا امپرازول میخوره تحت نظر دکتر تهران بود ابان پارسال بهش داد بعدش دیگه اسفند که کرونا اومد نتونستم ببرمش همینطور میخوره یه با ر 6ماه پیش قطعش کردم 1وعدشو دوباره دیدم بدتر شد که باز شروع کردم دادمدبهش میگم نکنه از عوارض امپرازول ه.... ذهنم صدجا درگیره به خدا... هی میگم ازاین از اونه.... 

2706