2737
2734

من ماه پنجممه و از اول استفاده کردم ایا از زایمان زودرس جلوگیری میکنه؟

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ماه پنجم از اول استفاده میکنم  شما واسه چی استفاده میکنی؟ چه مشکلی داری؟

من لکه بینی دارم هرازگاهی...

نمیدونی از زایمان زورس جلوگیری میکنه یا نه؟

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2731

من استفاده.میکردم.دکتر گفت شیاف لازم.نیست امپول داد

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
من لکه بینی دارم هرازگاهی... نمیدونی از زایمان زورس جلوگیری میکنه یا نه؟

منم لکه بینی دارم گاهی

باید اول دکترت علت لکه بینی تو تشخیص بده 

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
منم لکه بینی دارم گاهی باید اول دکترت علت لکه بینی تو تشخیص بده 

علت لکهدبینی شما چیبود

2738
علت لکهدبینی شما چیبود

اوایل جفتم پایین بود . لکه بینی و ترشح قهوه ای داشتم الان رفته بالا اما هنوز اگه یکم فعالیت کنم باز ترشح قهوه ای دارم 

شنبه میخوام برم دکتر بگم چرا قطع نمیشه پس 

شما واسه چی داری؟؟

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
اوایل جفتم پایین بود . لکه بینی و ترشح قهوه ای داشتم الان رفته بالا اما هنوز اگه یکم فعالیت کنم باز ...

من تو سونو نزد جفتمم زده نرمال ولی نمیدونم چرا دارم ...هرموقع فعالیتم زیاد میشه لکه بینی دارم

امپول هم میزنی؟

ن