2726

دختر من  الان دوسالشه یارانش درست نشزه میگن باید برین تهران   منولد ۹۷هست  خدا ازشون نگذره حالا یه یارانه چیی بوده که ندادن

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره میدن. پسرمن متولد ۹۸ یارانه نداشت

دختر منم۹۸ ندادن ،چرا؟

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2728
دختر من  الان دوسالشه یارانش درست نشزه میگن باید برین تهران   منولد ۹۷هست  خدا ازشون ...

کجای تهران؟

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
هنو بهش ندادن. 

ن ندادن اصن نمیدونم کجا بایذ برم بگم

شانس دیگه حالا بچهای ۹۹ اکثرا یارانه دارن

نمیدونین کجا بایذ بریم بکیم؟

تا حالا رفتی فرمانداری. یه جای تهران هست میگن اونجا دفتر کلی کشور واسه ثبت نام . بزارم ببینم ادرس پی ...

من تهرانم خدا خیرت بده دعات میکنم بگی

2706