2737
2734

۱۵ سالشه خاهرم... بعد با ی دختره ک خرابه دوس بود...بعد دیگه دید دختره خرابه باهاش رابطشو قطع کرد...بعد اون دختره از اقواممونه رفته با پسر داییم ریخته روهم ب پسر داییم گفته دختر عمت ینی خاهرمن بهش گفته من با ی پسره دوستم ک از شهر خودمون نیس...درصورتیکه خاهر من اصلااااا تو این فازا نیس....بعد حالا پسر داییمم همه جارو پر کرده...بعد خاهرم یواشکی رفته ب پسر داییم معلوم نیس چ پیام داده ک من فقط ی پیامو تو گوشی مامانم دیدم ک خاهرم نوشته بود ب کسی نگی بای‌....من از خاهرم پرسیدم چ پیام دادی گف پیام دادم این حرفا چیه ک رفتی گفتی ب کسی نگی...من خاهرمو دعوا کردم گفتم نباید پیام میدادی...چون اون پسر داییام حرف در میارن خاهر من ی پیام معمولی بده میگن عاشقانه داده....گذشت ازین ماجرا چن روز بعد خاهر من خیلیییییییییییی زبون میزنه ینی جرات نداری ی چیزی بگی ده تا حرف بارت میکنه...امروز دعوامون شد عصبی کرد منو منم ب مامانم گفتم گوشیو ب این نده ک ب مهدی پیام داده فردا براش حرف در میاد...کار بدی کردم؟؟؟

اخه ینی بددددددددددددددددد جوابمو میده میگه گوه خوردی دیگه بیای اینجا ی حرفای زشتیم میزنه مثلا من رو تشک نشسته بودم بزوووووووووور پتورو از رو من کشید با دستش کوبید رو دستم ک باید پاشی ازینجا خلاصه منم پاشدم دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چیز مهمی نیستااااا

خواهرت که بچس حالا حرفم در بیارن کسی باور نمیکنه چون بچس

الکی بزرگش کردین

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2706