2726
عنوان

حرفای جنسی میزنه

11066 بازدید | 110 پست

بچه ها با یه پسره اشنا شدم همش چیزای بد میفرسته سعی داره منو تحریک کنه البته بهش گفتم این کارا رو نکن گف باش بعد از چن ماه باز دیشب شرو کرد به این چیزا.... بهش گفتم از اینا نده زشته قهر کرد گف باش من برم بخوابم دیگه.... 

ولی خب بچه ها هیچ وقت برای اشتی با من جلو نیومد همیشه غرورش رو ترجیح داد دیروز باهاش دعوام شد قلبمو شکست همش میگف عکساتو پخش کنم تو گروه ها همه ازت بترسن؟ واقعا من خشکلم نمیدونم چرا اینو بهم گفت من قیافم بد نیس

و اینکه خیلی بی غیرته رفیقش جلو خودش تو گروه بهم فش داد ولی اون سکوت کرد حتی بهم استیکر بد داد ولی سکوت کرد تازه بهش گفتم رفیقت تو پی وی یه حرف خیلی بد بهم زده... ولی پسره خندید گف بیخیال 

بچه هااااا واقعا نمیدونم ناراحتم میکنه بدون اینکه از دلم دربیاره میره میخوابه کله معذرت خواهش اینه که بگه ببخشید غلط کردم.... خوردم همینه😔 دیگه ناز نمیکشه قلبم شکسته بخدا

ولی خب بعضی خوبی های دیگه داره مثلا بهم میگف اگر میدونی خانوادت منو نمیخوان برا دامادشون بگو من برم همین الان 

منم الکی بش گفتم خب قرار نی ازدواج کنیم همینجوری باهم میمونیم مث بقیه

یهویی گف نه من اینجوری نمیخوام اونا س.... ک.... س دارن باهم

گفتم ینی میگی منم باهات داشته باشم؟(پسره میدونس من بدم میاد بگه اره)

گف نه باید زنم شی بعدش اره

خوبی های دیگه هم داره مثلا ازش مطمنم که خیانت نمیکنه ولی شایدم کرد... نمیدونم خیلی سرد شده همش تهدید به رفتن میکنه منو

چیکار کنم؟؟؟؟ لطفا بدون فکر جواب ندین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چطور نمی فهمی اسکل شدی؟!

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم

اه ولش کن بره نزار بیشتر ازاین وابستش بشی کسی ک تو رو واقعا بخواد ب خواسته هات احترام میزاره 

خدایا ازت ممنونم ک منو لایق مادرشدن دونستی بعداز یکسالو نیم دقیقا زمانی ک ناامید شده بودم و فکرشو نمی‌کردم نتیجه بگیرم ازت خواهش دارم صحیح و سالم بزاریش بغلم هم نخود منو هم تمامی بچه های دنیا رو⁦♥️⁩⁦♥️⁩تاریخ مثبت شدن بی بی چک۱۴۰۰/۷/۱۱😍

پسر بی غیرتیه. و بی ادب 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

ببین این تورو به بازی گرفته 

ازدواجی هم در کار نیست میگه بزار ببینم میتونم خامش کنم بیاد باهام ..... کنه این اصلا دوستم نداره الکی هست به خدا ولش کن

عشق شوهرم ❤️
2706